Praca BARMAN/KA Pyskowice kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, ogólna obsługa baru, przyjmowanie zamówień

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7 zł/h

Nazwa stanowiska: BARMAN/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pyskowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gliwicki

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Pyskowice

Strzelców Bytomskich 3, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: gliwicki

Gmina pracodawcy: Pyskowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pyskowice

Ulica pracodawcy: Strzelców Bytomskich

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Pizzeria

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Pyskowice

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe gastronomiczne; min. rok doświadczenia zawodowego; umiejętność przygotowywania posiłków zgodnie z jadłospisem dla dzieci w wieku do 3 lat; przyjmowanie i ocena żywności; realizowanie jadłospisów; dbanie o stan sanitarny pomieszczeń, maszyn i urządzeń kuchennych; przestrzeganie zasad GHP i GMP; codzienne pobieranie próbek żywności i właściwe ich przechowywanie; dwie zmiany; miejsce pracy: Pyskowice
Miejski Żłobek Integracyjny - 2016-10-05 - Pyskowice (śląskie)

HOSTESSA - BRANŻA TYTONIOWA - od 17 PLN

•Aktywne promowanie produktów z branży tytoniowej;•Wręczanie upominków, gadżetów i materiałów reklamowych klientom w punktach sprzedaży detalicznej:•Uczestniczenie w ciekawych eventach i wydarzeniach.
kontakt przez OHP - 2016-04-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER U - od 2 000 PLN

układanie i pakowanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Gądki (wielkopolskie)

SPRZĄTANIE ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO - do 1 850 PLN

Sprzątanie zakładu produkcyjnego (mięsnego), mycie urządzeń, naczyć po skończonej produkcji
kontakt przez OHP - 2016-02-12 - Rylowa (małopolskie)

WYKRAWACZ DROBIU - od 1 850 PLN

rozbiór drobiu
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Koszyce (małopolskie)

POMOCNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

prace pomocnicze na produkcji mebli
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Rzeki Wielkie (śląskie)

SPAWACZ - od 12 PLN

Spawacz
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Kleszewo (mazowieckie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12,5 PLN

liczenie towarów w sklepach sieci handlowych, obsługa urządzeń do skanowania towarów
kontakt przez OHP - 2016-05-31 - Legnica (dolnośląskie)

ULOTKOWICZ - od 9 PLN

Rozdawanie gazetek promocyjnych
kontakt przez OHP - 2016-04-11 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

montaż wiązek kablowych wg zleconego planu produkcyjnego
kontakt przez OHP - 2016-08-05 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

OPERATOR PRASY HYDRAULICZNEJ/ MONTAŻYSTA - od 12 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych; zakres obowiązków: montaż elementów stalowych; obsługa prasy hydraulicznej do tłoczenia elementów stalowych; trzy zmiany; miejce pracy: Wilcza;
JDJ SPÓŁKA Z O.O. - 2016-06-07 - Wilcza (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 9 PLN

praca fizyczna w zakładzie produkujących metalowe konstrukcje
kontakt przez OHP - 2016-06-07 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 10 PLN

kolportaż ulotek
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości na terenie sklepu oraz w jego okolicy
kontakt przez OHP - 2016-09-12 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 400 PLN

SPRZEDAZ WYROBÓW WEDLINIARSKICH
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Police (zachodniopomorskie)

KONSULTANT CALL CENTER - do 9 PLN

telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - KONTROLER JAKOŚCI - od 11 PLN

- kontrola jakości produkowanych części z plastiku
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK INWERTARYZACJI - od 13,5 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Białogard (zachodniopomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA / MIELEC - 8 - 10 PLN

Kasowanie produktów, obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-29 - Mielec (podkarpackie)

KOLPORTER ULOTEK - 200 - 250 PLN

Rozprowadzanie gazetek reklamowych, ulotek
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Pińczów (świętokrzyskie)

OSOBA DO ROZNOSZENIA ULOTEK - od 320 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Brzeg (opolskie)

WALCOWNIK - od 1 850 PLN

Przygotowanie, demontaż klatek walcowniczych po zakończonym procesie; nadzorowanie procesu walcowania; usuwanie awarii wynikłych w trakcie procesu walcownia
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Świętochłowice (śląskie)

KELNER - 8 - 10 PLN

Obsługa gości w restauracji.
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - 1 200 - 1 850 PLN

Sprzątanie internatu wojskowego.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SPRZĄTAJĄCY - od 500 PLN

Sprzątanie terenów zewnętrznych, zbieranie śmieci, grabienie, plewnienie.
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PAKOWANIE SKANOWANIE ODZIEŻY SWARZĘDZ JASIN (N) - od 14 PLN

BEZPŁATNY TRANSPORT z: Poznania, Wrześni, Nekli, Kostrzyna. ściąganie zabezpieczeń z odzieży, skanowanie towaru, pakowanie odzieży, podstawowa obsługa komputera.Szkolenie 4-5.06, praca od czerwca przez dwa tygodnie poniedziałek-piątek, następnie wakacyjne weekendy.
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Poznań (wielkopolskie)

PAKOWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Pakowanie gotowych produktów.
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13,5 PLN

nocne liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Płock (mazowieckie)

TECHNIK ZESPOŁU OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH - od 1 320 PLN

Technik Zespołu Ochrony Informacji Niejawnych
kontakt przez OHP - 2016-08-22 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZĄTANIE (OŚRODEK KOLONIJNY PUCK/KOŁOBRZEG) - od 1 050 PLN

sprzątanie obiektu (pokoje, sale, korytarze, węzły sanitarne, obiekty sportowe, ciągi piesze itp.), wymiana pościeli, inne czynności porządkowe zlecone przez kierownika bazy.
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Zielona Góra (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed