Praca BARMAN/BARMANKA Chorzów kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN/BARMANKA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Data publikacji: 2016-09-05

Lokalizacja: Chorzów (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN/BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska moze być nieaktualna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kasa fiskalna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C - od 2 000 PLN

Przewóz towarów po krajach UE, trasy jednodniowe - Polska-Czechy-Słowacja.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Jaworze (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

przygotowanie sali konsumenckiej do obsługi kelnerskiej, przygotowywanie sztućców, szkla, porcelany, udzielanie konsumentom informacji dotyczących jadłospisów, przyjmowanie i rejestracja zamówień, zmiana nakryć i obrusów,
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Tyszowce (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 100 PLN

Przewóz towarów samochodem.
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Miłogórze (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ (DLA OSÓB DO 30 R. Ż. ZAREJESTROWANYCH W PUP) - od 3 200 PLN

zarządzanie systemem obsługi sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Gajków (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż, wykladanie towaru- branża spożywcza; godziny pracy 8.00-16.00, 11.00-19.00; sobota 8.00-15.00
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office, umiejętność tworzenia pism urzędowych, odpowiedzialność, systematyczność, komunikatywność,.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 2 000 PLN

obsługa sekretariatu, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

OPERATOR WIELOMASZYNOWY - do 2 800 PLN

ogsługa maszyn i urządzeń do odzysku miedzi, obsługa wózka widlowego
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bukowno (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 900 PLN

Opracowywanie propozycji strategi i planów marketingowych; wsparcie w działaniach marketingowych placówki firmy; promocja marki w sieci internet
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gdynia (pomorskie)

FLORYSTA / SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta, ukladanie kwiatów.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Nysa (opolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

sprzeątanie
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Kraśnik (lubelskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Krojenie skóry na ploterze
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Leńcze (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW WYNAGRODZEŃ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 900 PLN

Wypisywanie faktur dokumentów WZ - obsługa komputera (prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą piasku)
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Brzesko (małopolskie)

MONTER WYKROJNIKÓW POLIGRAFICZNYCH - od 1 850 PLN

Produkcja wykrojników poligraficznych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

PROGRAMISTA C++ - do 13 500 PLN

Programowanie wjęzyku C++ nowych funkcjonalności dla rynku procesów danych, konfiguracja aplikacji w Scripting Perl, programowanie systemów do testowania pół automatycznego, tworzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

praca przy utrzymaniu dróg, wycince drzew, remonty przepustów i rowów, naprawa oznakowania dóg na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Hażlach (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy, wykładanie towaru, obsługa klienta, utrzymanie czystości, przyjmowanie towaru, KONTAKT ZE ZWIERZĘTAMI
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Słupsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA (Z,N) - do 1 000 PLN

sprzątanie biur, ciągów komunikacyjnych, WC
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Dobczyce (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH, UKŁADANIE GLAZURY, SZPACHLOWANIE, KŁADZENIE GŁADZI, TYNKÓW, MONTAŻ OKIEN I DRZWI, ARMATURY SANITARNEJ, PRACE ZWIĄZANE Z WYKOŃCZENIEM WNĘTRZ, WYKONYWANIE PRAC ZLECONYCH PRZEZ PRACODAWCĘ I INNE
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Samice (łódzkie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - 997,4 PLN

Ładowacza nieczystości stałych
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Tyszowce (lubelskie)

ŚLUSARZ REMONTOWY - do 1 850 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Chorzów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

Przygotowanie składników potraw, sporządzenie potraw według receptury, obsługa klientów restauracji, dbanie o czystość na stanowisku pracy i w lokalu.Umowa zlecenie 120-140 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godz. 12:00-21:00.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 2 000 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Końskie (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA INCYDENTAMI IT - do 5 000 PLN

Zarządzanie cyklem życia wszystkich incydentów i problemów IT Identyfikowanie potencjalnych problemów i ich zapobieganie. Monitorowanie zaleceń dotyczących rozwoju technologicznego. Monitorowanie pomiarów wydajności i skuteczności. Gromadzenie i przetwarzanie informacji technicznych.Jedna zmiana 8:30-17:30, umowa na czas nieokreśłony.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Wrocław (dolnośląskie)