Praca BARISTA-OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH Kutno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń do produkcji napojów bezalkoholowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
BARISTA-OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kutno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Zawód: barista

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barista

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016