Praca BARISTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów, przygotowywanie napojów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BARISTA

Data zakończenia pracy: 01.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność obsługi ekspresu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE - od 13 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Brzezno (wielkopolskie)

BLACHARZ - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Żary (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ryczówek (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 500 PLN

tłumaczenie tekstów umów handlowych oraz redagowanie ofert dla klientów z Chin, kontakt z kontrahentami i klientami z Chin, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK WULKANIZATORA - od 2 000 PLN

obsługa wyważarki samochodów osobowych, wymiana opon samochodów osobowych i ciężarowych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Obróbka artykułów spożywczych, przygotowywanie potraw i deserów, wydawanie potraw i deserów
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Nawojowa (małopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Pomoc w pracach instalacyjnych i grzewczych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Gniezno (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

NAUKA: PRZYJMOWANIOA INTERESANTÓW I UDZIELANIA IM INFORMACJI, ODBIERANIA I WYSYŁANIA KORESPONDENCJI, SPORZĄDZANIA PIOS I INNYCH DOKUMENTÓW,
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Konin (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 500 PLN

PRACE SPAWALNICZE PRZY POJAZDACH KOLEJOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Puławy (lubelskie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU M/K - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH- REFDO30 - od 2 000 PLN

Prace biurowe, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Leszno Górne (lubuskie)

produkcja i przygotowanie dań
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

szukanie ładunkow dla przewoźnikówwystwianie zleceńopieka nad sprzętem komputerowym i stroną internetową
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Walichnowy (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

kontakty z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Starachowice (świętokrzyskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, farbowanie, baleyage, upięcia.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Andrychów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kościelec (wielkopolskie)

KUCHARZ - do 1 750 PLN

przygotowywanie posiłków zgodnie z jadłospisem, utrzymanie w nalweżytej czystości i porządku naczyńi sprzętui pomieszczeń kuchennych, dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych posiłków, porciowanie i wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Kamińsk (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Pobieranie wyrobów gotowych i umieszczanie na właściwych miejscach w magazynie, przygotowywanie wysyłki i wydawanie z magazynu, sprawdzanie protokołu z załadunku, przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych i objaśnianie zadań dla osób pochodzenia ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Suwałki (podlaskie)

OPERATOR URZĄDZENIA DO PIASKOWANIA - od 1 850 PLN

operator urządzenia do sortowania, piaskowania
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Ligota (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU STRONY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa sklepu stacjonarnego i internetowego, pozycjonowanie stron internetowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Pińczów (świętokrzyskie)

STOLARZ - od 2 250 PLN

montaż towarów, dostawa towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Żabnica (śląskie)

Wydawanie przygotowanych potraw zgodnie z kartą menu. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Rybnik (śląskie)

GŁÓWNY ARCHITEKT DS. ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH - od 16 000 PLN

- Aktywny udział w procesie pre-sales: przygotowywanie koncepcji rozwiązań zgodnych ze specyfikacją wymagań, estymacja pracochłonności projektów informatycznych, prezentowanie rozwiązań technicznych, opracowywanie kompletnej architektury systemów informatycznych, spełniającej wymagania klienta.- Wynagrodzenie: nie mniej niż 16000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na umowę o pracę na czas określony do roku. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 8:00-16:00, 16:00-24:00, 24:00-8:00 + soboty, niedziele, święta - zgodnie z grafikiem. Wymagane wykształcenie wyższe informatyczne. Wymagane min 7 lat doświadczenia w branży IT. Wymagane uprawnienia: certyfikat CCNA, CCNAV, ITIL. Wymagane umiejętności: umiejętność zarządzania infrastrukturą IT, biegła znajomość oprogramowania Cisco. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Katowice (śląskie)