Praca BARISTA Kołobrzeg kontakt przez PUP

Stanowisko: BARISTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: określone we wniosku

Data publikacji: 2016-03-24

Lokalizacja: Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kołobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kołobrzeski

Zawód: barista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Niepodległości 13, 73-150 Łobez, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: łobeski

Gmina pracodawcy: Łobez

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łobez

Ulica pracodawcy: Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ - PRACOWNIK STACJI PALIW - 997,4 PLN

obsługa klienta, tankowanie pojazdów, sprzedaz artykułów samochodowych i spożywczych, przyjmowanie dostaw, dbanie o wizerunek firmy, właściwe eksponowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Chorzów (śląskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - od 2 250 PLN

Ochrona obiektów, obszarów i urządzeń powierzonych do ochrony, konwojowanie osób i mienia powierzonego do ochrony, wykonywanie czynności osoby transportującej, kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu, podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi zagrożeniami, prowadzenie dokumentacji konwojowej zgodnie z obowiazującymi procedurami. Praca na umowę o pracę w godz. 12-20 w Kołobrzegu.
POCZTA POLSKA S.A. - 2017-07-24 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

ROZDZIELCO -KROJCZY - od 1 850 PLN

kompletacja wykroi, kontrola wykroi, krojenie tkanin i skór.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Barlinek (zachodniopomorskie)

SPRZATANIE HALI MAGAZYNOWEJ - od 11,9 PLN

Posprzatanie hali magazynowej, sprzatanie okolic hali na zewnątrz, odświeżanie
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PLACOWY - od 2 000 PLN

Utrzymanie w czystości holu produkcyjnego oraz terenu firmy. obsługa narzędzi do realizacji zadań
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Jawor (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN W DZIALE WYKOŃCZEŃ - od 2 000 PLN

montaż złaczek do przewodów paliwowych i obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Żywiec (śląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (POWER) - 997,4 PLN

sprawdzanie dokumentów dostarczanych do biura pod względem formalnym i rachunkowymzapoznanie sie z rodzajami prowadzonych ewidencji księgowychwprowadzanie księgowanie w systemie księgowym Insertpełna księgowość oraz forma książki przychodó i rozchodówanaliza rozrachunkóanaliza ewidencji środków trwałych
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Gdynia (pomorskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Częstochowa (śląskie)

SPAWACZ MIG/MAG - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.WYMAGANIA: umijętność spawania metodą MIG/MAG, mile widziane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wierzbna (podkarpackie)

MISTRZ PRODUKCJI W BUDOWNICTWIE OGÓLNYM - do 1 900 PLN

Mistrz produkcji w budownictwie ogólnym
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka i przedstawienie asortymentu będącego przedmiotem sprzedaży, nauka obsługi programu komputerowego oraz kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łąck (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Sulechów (lubuskie)

DYREKTOR HANDLOWY - od 2 500 PLN

branża budowlana, okna, stolarka aluminiowa, zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta : ubezpieczenia i finanse
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PIŁKARZ - od 860 PLN

uczestniczenie w zawodach sportowych oragnizowanych przez UKS Morzycko Moryń, szkolenie grup młodzieżowych
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Moryń (zachodniopomorskie)

POMOCNIK KIEROWCY - od 2 000 PLN

Pomoc w załadunku / rozładunku towaru
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Koszalin (zachodniopomorskie)

1512U FRYZJER - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Radom (mazowieckie)

STARSZY KOORDYNATOR PROJEKTU - od 4 800 PLN

Rozwiązywanie potencjalnych konfliktów i problemów związanych z implementacją projektu. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Biegła znajomość j. angielskiego i francuskiego jest wymagana do codziennego kontaktu z klientem wewnętrznym, zewnętrznym (zagranicznym).
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków na potrzeby podanych receptur
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kajew (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 200 PLN

Prowadzenie ogółu czynności kancelarii adwokackiej, przepisywanie pism, odbiór i nadawanie korespondencji, prowadzenie sekretariatu, w tym informowanie klientów bezpośrednie lub telefoniczne, a także osób zaintersowanych usługami adwokackimi, prowadzenie ksiąd biurowych i rejestrów oraz terminarza, nadzór nad obiegiem dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Mikołów (śląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

1.Realizacja zadań transportowych,2.Prowadzenie staystyk dokumentacji transportowych,3.Rozliczanie czasu pracy kierowców.
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Chojna (zachodniopomorskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

opracowywanie ładunkow pocztowych w tym: dzielenie przesylek, rejestrowanie w dokumentach oddawczych i systemie komputerowym, przyjmowanie i wydawanie przesylek rejestrowanych , obsluga klienta, sprzedaż usług i towarow handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Gostynin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zduny (wielkopolskie)

CIEŚLA* - od 1 900 PLN

wykonywanie więźby dachowej, montaż blacharki
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 000 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu, kompletowanie towarów oraz ich wydawanie rówznież w języku ibcym. Planowanie i sterowanie zapsami wysyłki z magazynu, posługiwanie się dokumentacją magazynu i systemem identyfikacji towarów
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 2 000 - 4 000 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym na trasach krajowych i międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Częstochowa (śląskie)