Praca AUTOMATYK-ELEKTRONIK Głubczyce "Galmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka Komand.-Głubczyce

Raciborska 36, 48-100 Głubczyce, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: AUTOMATYK-ELEKTRONIK

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK-ELEKTRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głubczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głubczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głubczyce

Zawód: technik automatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy:
"Galmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka Komand.-Głubczyce

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DOKUMENTY APLIKACYJNE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: głubczycki

Gmina pracodawcy: Głubczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głubczyce

Ulica pracodawcy: Raciborska

Numer budynku pracodawcy: 36

Profil działalności pracodawcy: Produkcja grzejników i kotłów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik automatyk

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Głubczyce (opolskie)

OPERATOR KOPARKI OBROTOWEJ - od 1 850 PLN

Operator koparki obrotowej
FHU MARIOX IMPORT-EXPORT M. ŁANKOWSKI- Głubczyce - 2016-07-01 - Głubczyce (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich
QUINTESSENS POLSKA SP.Z O.O. - 2016-08-25 - Kietrz (opolskie)

SORTOWACZ ODPADÓW - od 1 850 PLN

sortowanie odpadów
kontakt przez OHP - 2016-10-21 - Dzierżysław (opolskie)

NAUCZYCIEL MUZYKI - od 925 PLN

nauczanie muzyki
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Baborów (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
Restauracja Awangarda Anna Jaglarz - 2015-12-10 - Kietrz (opolskie)

referent prawno-administracyjny -

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Powiecie Głubczyckim Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent prawno-administracyjny 48-100 Głubczyce ul. Powstańców 4 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: obsługa kancelaryjno - biurowa i organizacja pracy sekretariatu, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, opisywanie faktur oraz ich rejestracj
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-11-17 - Głubczyce (opolskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - od 3 000 PLN

- obsługa klientów, sprzedaż towarów, przyjmowanie sprzętu ogrodniczego do naprawy
"FARMER" Myśliwy i Falkowski Spółka Jawna- Głubczyce - 2016-07-20 - Głubczyce (opolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Gołuszowice (opolskie)

OPERATOR SPYCHARKI - od 1 850 PLN

operator spycharki
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Głubczyce (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa biura, kontakt z dostawcami,
Tosaf Polska Sp. z o.o. - 2016-03-22 - Głubczyce (opolskie)

KONSULTANT DS. PLANÓW FINANSOWYCH - 1 850 - 6 000 PLN

pozyskiwanie klientów, budowanie struktur sprzedażowych
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Krych - 2016-08-02 - Głubczyce (opolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: organizowanie przewozów drogowych cało pojazdowych idrobnicowych, zarządzanie flotą własną i podwykonawcami, budowanie stałych relacji z Klientami i Podwykonawcami,optymalizacja tras i kosztów transportu, dbałość o wysokąjakość realizowanych zleceń.Wymagania: doświadczenie zawodowe, znajomość systemu Trans, znajomość rynku transportowego, dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy z zespołem, asertywność.Minimalne wynagrodzenie brutto: 1850 + premia uznaniowa.
"KATOLIK" Sp. z o.o. - 2016-05-02 - Kietrz (opolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU - od 2 500 PLN

Zastępowanie kierownika marketu, delegowanie pracy
DINO POLSKA S.A. - 2016-01-14 - Baborów (opolskie)

BIBLIOTEKARZ - od 2 000 PLN

bibliotekarz

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
Cafe Paradiso Rafał Malik - 2016-03-30 - Głubczyce (opolskie)

POŚREDNIK PRACY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie ofert pracy, rejestracja osób poszukujących pracy
Opolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy - 2016-01-08 - Głubczyce (opolskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

przygotowywanie elementów do produkcji
Zakład Urządzeń Grzewczych "ELEKTROMET" Wojciech Jurkiewicz - 2016-05-30 - Gołuszowice (opolskie)

KUCHARZ - od 2 400 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Kietrz (opolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prostych prac
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Głubczyce (opolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

realizacja celów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie klientów , obsługa kasowa
CENTRUM FINANSOWE ZBIGNIEW MIKRUT - 2016-06-28 - Głubczyce (opolskie)

MALARZ - od 1 860 PLN

malowanie,gipsowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Głubczyce (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej oraz stoiska mięsnego
LEDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-12 - Głubczyce (opolskie)

PIEKARZ - od 1 950 PLN

wypiek pieczywa
PHU "SMAKOSZ" s.c. - 2016-02-18 - Baborów (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU - od 1 850 PLN

praca na stanowisku mięsnym
LEDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-02 - Głubczyce (opolskie)

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Głubczyce (opolskie)

Kasjer-sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosprawności Dino Polska -

Oferta: Pełny etat Stabilne warunki zatrudnienia Szkolenie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w handlu Możliwości awansów wewnętrznych , Opis firmy: Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy. Obecnie poszukujemy na stanowisko: , Obowiązki: Obsługę klientów marketu zgodnie z przyjętymi standard
Dino Polska S.A. - 2016-09-06 - Kietrz (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed