Praca AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU

Wynagrodzenie: od 8 600 PLN

Zakres obowiązków: Rozwój, planowanie i prowadzenie programów audytu, polecanie praktycznych ulepszeń, w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesów oraz kontroli i ograniczania ryzyka, przygotowanie programów pracy i planów audytu, na podstawie podejścia opartego na ryzyku, przeprowadzanie wywiadów, testów i oceny dokumentów biznesowych w ramach wykonywania kontroli, ocenianie ryzyka badanych kontroli wewnętrznych w zakresie audytu, przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim. Przedstawienie wniosków i zaleceń pokontrolnych dla kierownictwa wyższego szczebla, przygotowanie skonsolidowanego sprawozdania na poziomie globalnym i regionalnym, dokonywanie przeglądu i wsparcie innych w celu zapewnienia ukończenia kontroli do wymaganego poziomu jakości, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami, w tym z współpracującymi firmami, przyczynianie się do ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacji w firmie, opracowanie metodologii i narzędzi dla Globalnego Audytu w celu poprawy wydajności i skuteczności.

Data publikacji: 2016-06-21

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Rozwój, planowanie i prowadzenie programów audytu, polecanie praktycznych ulepszeń, w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesów oraz kontroli i ograniczania ryzyka, przygotowanie programów pracy i planów audytu, na podstawie podejścia opartego na ryzyku, przeprowadzanie wywiadów, testów i oceny dokumentów biznesowych w ramach wykonywania kontroli, ocenianie ryzyka badanych kontroli wewnętrznych w zakresie audytu, przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim. Przedstawienie wniosków i zaleceń pokontrolnych dla kierownictwa wyższego szczebla, przygotowanie skonsolidowanego sprawozdania na poziomie globalnym i regionalnym, dokonywanie przeglądu i wsparcie innych w celu zapewnienia ukończenia kontroli do wymaganego poziomu jakości, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami, w tym z współpracującymi firmami, przyczynianie się do ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacji w firmie, opracowanie metodologii i narzędzi dla Globalnego Audytu w celu poprawy wydajności i skuteczności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU

Data zakończenia pracy: 31.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość, zarządzanie organizacją, min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z finansami, rachunkowością i audytem w ramach dużej międzynarodowej firmy, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w ramach dużej korporacji, biegła znajomość Microsoft Office: MS Excel, MS Power Point, doświadczenie w zakresie audytu, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność komunikacji na wszystkich poziomach biznesu, zorientowanie na działanie i osiąganie wyników, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, doświadczenie i znajomość powszechnie stosowanych procesów finansowych oraz narzędzi i metodologii związanych z finansami, bardzo dobra znajomość programu SAP, międzynarodowe nastawienie, nastawienie na osiągnięcie wyników i zorientowanie na klienta, chęć samorozwoju zawodowego i elastyczność, umiejętność współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi, biegła znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie