Praca AUDYTOR DS. KONTROLI W PROCESACH BIZNESOWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie i koordynowanie opinii identyfikujących ocenę ryzyka SCE i odzwierciedlone w rocznym planie audytu lub wymaganych przez zarządzających SCE; Przygotowanie dokumentacji i kontrola cykli gospodarczych zg. z wymogami ustawy Sarbanes Oxley Act; Koordynowanie spotkań dot. przejścia przez SOX z odpow. departamentami; Zapewnienie niezbędnych aktualizacji w matrycach kontrolnych. Przeprowadzanie szczegółowych badań i dokumentowanie wynikóww Open Pages. Zapewnienie monitorowania i właściwe rozwiązywanie problemów; Zapewnienie wewn. kontroli przy omawianiu zmian w istniejących procesach/wprowadzanych w nowych projektach, narzędziach lub migracji działalności do centrum obsługi. Analiza zmian w procesach w zakresie znaczenia SOX i podejmowanie niezbędnych działań.; Koordynowanie i dostarczenie wymaganych szkoleń pracownikom centrum serwisowego mające na celu zwiększenie świadomości kontroli w całej firmie. Wspieranie działów biznesowych we wprowadzaniu zmian do kontroli modelu oraz właścicieli procesu i liderów projektów w aktualizacji odpowiednich zasad i praktyk mających na celuusprawnienie i skuteczność kontroli w punkcie obsługi w obrębie powierzonej odpowiedzialności za proces Mega-SOX.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 029 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AUDYTOR DS. KONTROLI W PROCESACH BIZNESOWYCH

Data zakończenia pracy: 29.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1-2 letnie doświadczenie w finansach i zrozumienie głównych działalności gospodarczych i / lub doświadczenie w audycie / wewn. kontrolach działalności przedsiębiorstwa, które muszą być zgodne z regulacjami SOX, doświadczenie pracy w środowisku międzynarodowym. Umiejętności: zaawansowana obsługa programów komputerowych: AP, MicrosoftOffice (Excel, Power Point, Word), Open Pages, komunikatywność w pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, hierarchizacji zadań. Jako dodatkow atut będą certyfikaty: ACCA/CIMA/CIA/CPA

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie