Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Żnin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żnin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wszystkie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

przygotowywanie i gruntowanie powierzchni, układanie glazury i terakoty, fugowanie, remonty klatek schodowych, układanie gresów na wszelkich podestach i biegach schodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Piaseczno (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Obsługa ciiągnika, osprzętu pług kosiarka, rozsiewacz, prace pomocnicze, grabienie trawy i załadunek, prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2014-06-10 - Rzgów (łódzkie)

PRACOWNIK KULTURALNY - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

pilarz
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Lisewo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

dbanie o wystrój sklepu, przygotowanie towaru do sprzedaży, metkowanie towaru, bezpośredni obsługa klienta, informowanie klienta asortymencie, promocjach i warunkach reklamacji
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Łapanów (małopolskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Radomsko (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - NADARZYN - od 2 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontraktów handlowych z klientami krajowymi i z Wietnamu, praca od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Nadarzyn (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Nauka przyządzania, nakładania maseczek pielegnacyjnych na włosy oraz twarz.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Białośliwie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 2 400 PLN

Praca w sklepie mięsno wędliniarskim. Przygotowywanie lady chłodniczej odbiór surowców, wprowadzanie stanu magazynowego , obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Skawina (małopolskie)

WOZAK ZRYWKARZ - od 1 850 PLN

Zrywka drewna
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Borowiec (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Rejestracja pism przychodzących i wychodzących.Pomoc przy archiwizacji dokumentów.Nauka redagowania pism urzędowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw towarw, sprawdzanie towaró pod względem ilościowym, jakościowym, pzrygotowywanie produktów do sprzedazy.Inkasowanie nalezności se sprzedazy towarw, sprzedaz towarów w sklepie, sporządzanie faktur za towary
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 13 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów wietnamskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA + ST PO WER - 997,4 PLN

-sprzdaż towarów,-praca z klientem,-wykładanie towarów na półki.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Łódź (łódzkie)

ARCHITEKT - od 2 300 PLN

Przygotowywanie projektów budowlanych, opracowywanie inwentaryzacji obiektów budowlanych.Wymagania pracodawcy:wyższe (architektura i urbanistyka)znajomośc programu komp. ARCHICAD
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Opole (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

poomc w przygotowywaniu potraw, czynności porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Białogóra (pomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 997,4 PLN

wykonywanie obróbki przewodów instalacji wod. can., c.o. i gaz,montaż przewodów, kształtek, armatury instalacyjnej i urządzeń,kontrola na bieżąco jakości robót i usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Sejny (podlaskie)

SPAWACZ - SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

spawanie oraz szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Stara Dębowa Wola (świętokrzyskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - od 3 000 PLN

transport towarów na terenie Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Gniewskie Pole (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bielsko-Biała (śląskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Proste szycie firan, obsługa na slepie.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Prudnik (opolskie)

sprzedaż upominków, kwiatów, kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Cięcina (śląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wnisku prgramem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kraków (małopolskie)

EPIDEMIOLOG - STAŻ - 997,4 PLN

prowadzenie rejestru zgłoszeń chorób zakaźnych, zgłoszeń czyyników biologicznych, nosicieli HBS, HCV, Salmonelli i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Chrzanów (małopolskie)