Praca ASYSTENTKA Gdynia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Obsługa urządzeń biurowych, obsługa i znajomość programów z podstawowego pakietu (Excel, PowerPoint, Microsoft itp.).2. Wysyłanie mailingu.3. Pomoc w przygotowywaniu ofert, wyszukiwanie informacji potrzebnych do realizacji wydarzeń promocyjnych.4. Współtworzenie wpisów na profilu FB.5. Kontakt z klientem korespondencyjnie.6. Towarzyszenie dyrektorowi podczas spotkań z klientami.7. Pilnowanie terminarza wydarzeń, pracy biura.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 07.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
obsługa komputera, znajomość Open Office,Word, Exel

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kraków (małopolskie)

STARSZY REFERENT DS. ADMINISTARCYJNYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie ewidencji (w odpowiednich urządzeniach ewidencyjnych) dokumentów otrzymywanych, wysyłanych lub wydawanych. Odpowiednio opakowywanie, adresowanie przesyłek niejawnych (jawnych) oraz przekazywanie ich Urzędowi Pocztowemu za pokwitowaniem zgodnie z wykazem przesyłek. Nadawanie do adresów i przyjmowanie za pomocą technicznych środków łączności (fax) dokumentów jawnych i niejawnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC (J. TURECKI) - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

TELEMARKETER-KONSULTANT TELEFONICZNY - od 10 PLN

sprzedaż produktów i usług sieci komórkowych, realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kłobuck (śląskie)

MONTER-PAKOWACZ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - 1 850 - 2 000 PLN

montowanie części samochodowych, pakowanie i wprowadzanie danych do programu komputerowego 'Return Client"
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Świebodzin (lubuskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 1 850 PLN

zakres obowiązków wg wewnętrznego regulaminu pracy, liniowy przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Okszów (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY (FP) - 997,4 PLN

nauka zawierania transakcji sprzedaży, przygotowywania ofert sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Gdynia (pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

Koszenie trawników; grabienie; prace porządkowe na terenach zielonych
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Chodzież (wielkopolskie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

obsługa gości, godz. pracy II zmiany: 11.30-19.30, 14.00-22.00
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

WIZAŻYSTKA- KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

przeprowadzanie analizy kolorystycznej typu urody,modelowanie twarzy podkładem, wykonywanie makijażu, depilacja ciała.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Lubań (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Nowy Targ (małopolskie)

SPECJALISTA D.S. MARKETINGU - od 1 000 PLN

- Przedstawianie oferty klientom;- Nawiązywanie kontaktu z klientami firmy;- Aktywne pozyskiwanie klientów w sektorze B2B;- Budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC KUCHARZE - od 1 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Oferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania.WYMAGANIA: wykształcenie średnie, certyfikat/kurs opiekuna osób starszych lub podobny, 6 mies. doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Duńkowice (podkarpackie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze klientów w sklepie, pomoc w ekspozycji towarów, utrzymanie porządku w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Skoczów (śląskie)

SPRZEDAWCA (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

sprzedaż i obsługa klienta, metkowanie towaru, układanie i ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Gorlice (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Raciszyn (łódzkie)

INSTRUKTOR FITNESS - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Warszawa (mazowieckie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Cieniawa (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Rząśnia (łódzkie)

MECHANIK - 997,4 PLN

Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli. Wymiana i wyważanie kół oraz wulkanizacja.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łochowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE GMINY, ODKRZACZANIE I ODMULENIE ROWÓW I CIEKÓW WODNYCH, PRACE PORZĄDKOWE NA TERENACH GMINNYCH ZABUDOWANYCH, LEŚNYCH I ZIELONYCH, DROGACH I CHODNIKACH.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - od 2 200 PLN

-Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń-Usuwanie awarii-Wykonywanie bieżącej konserwacji parku maszynowego, przeglądów prewencyjnych-Wykonywanie bieżących napraw-Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy-Modernizacja maszyn i urządzeń-Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Niepołomice (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed