Praca ASYSTENTKA DZ. FINANSOWEGO Śrem kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Dz. Rozliczeń

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA DZ. FINANSOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Śrem

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: śremski

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Gostyńska 49, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: śremski

Gmina pracodawcy: Śrem

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śrem

Adres strony pracodawcy: www.delko.com.pl

Ulica pracodawcy: Gostyńska

Numer budynku pracodawcy: 49

Profil działalności pracodawcy: Dystrybucja chemii gospodarczej kosmetyków.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA ZABAWEK - 997,4 PLN

Sprzedaż zabawek
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

CIEŚLA BUDOWLANY - 997,4 PLN

Cieśla budowlany
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Śrem (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

STAŻ POW. 30
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

zarządzanie dostawami, przygotowywanie zamówień klientów, analizowanie rynku, także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, nadzorowanie sieci handlowej Spółki
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO- KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gdynia (pomorskie)

REFERENT DS. TECHNOLOGII - od 1 850 PLN

projektowanie opakowańi technologii produktu. wdrażanie produktu do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wieluń (łódzkie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W PRODUKCJI GARMAŻERYJNEJ - 997,4 PLN

lepienie pierogów
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Piaski (lubelskie)

MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

AGENT CELNY - 997,4 PLN

Sporządzanie deklaracji celnych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łagiewniki (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY-STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 12,4 PLN

prace ślusarskie i szlifierskie na produkcji
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Zławieś Mała (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Częstochowa (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

PRACE GOSPODARCZE
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Koneck (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

nauka sprzedaży biletów, obsługa systemów rezerwacyjnych w biurze turystycznym
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Kwidzyn (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

oferta stażu pow 30r.ż
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łowicz (łódzkie)

POZOSTALI MALARZE I POKREWNI - od 1 800 PLN

malarz wyrobów ceramicznych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wierzchy (łódzkie)

ANALITYK SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH - od 3 000 PLN

analiza systemów teleinformatycznych dużych projektów ,weryfikacja biznes potrzeb klientów,GAP - analiza ,identyfikacja przyczyn zmiany biznesu,zarządzanie oczekiwaniamiinteresariuszów ,rozwój i zarządzanie obszarem rozwiązania, przygotowywanie wzorów dokumentacji,przeprowadzanie audytów projektów ,produktów i dokumentów, określanie kluczowych czynników dla oceny proponowanegorozwiązania ,kierowanie procesami analizy , koordynacja i zarządzanie innymi analitykami i ich działalnością
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Rzeszów (podkarpackie)

REFERENT - od 2 000 PLN

Prowadzenie czynności kontrolnych w zakresie zgodności realizacji inwestycji z przepisami prawa budowlanego.Przygotowanie projektów decyzji i postanowień.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

czynności pomocnicze przy murowaniu, tynkowaniu, zbrojeniach, montazu rusztowań, rozładowywanie dostaw materiałów, wykonywanie wykopów, równanie gruntów, czyszczenie i przygotowywanie miejsc pracy dla innych robotników, sporządzanie i dostarczanie we właściwe miejsce materiałów płynnych ( zaprawa, beton) praca na terenie podkarpacia
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Trzciana (podkarpackie)

STAŻ/RPO/ - REFERENT DS OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO - 997,4 PLN

pozyskiwanie i obsługa kontrahentów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Wawrów (lubuskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - STAŻYSTA - 997,4 PLN

praca biurowa, obsługa klientów ŁCI
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łosice (mazowieckie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 2 000 PLN

monter skladacz okien
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)