Praca ASYSTENTKA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na bidety

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: optima, excel, office

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- przyjmowanie towaru- przygotowywanie towaru do sprzedaży- kontrolowanie jakości artykułów spożywczych- obsługa klientów- dokonywanie rozliczeń finansowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Pietrzykowice (śląskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie posiłków kuchni arabskiej, bengalskiej i indonezyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Grójec (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 2 300 PLN

Obsługa recepcji hotelowej, prace administracyjno- biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Karczowiska (dolnośląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Kościerzyna (pomorskie)

STAŻ - DORADCA DS RYNKU NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

pon- pt 10-18 sob 10-14
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Opole (opolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Darłowo (zachodniopomorskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 1 850 PLN

montaz okien
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kiersnowo (podlaskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA SANITARNEGO - od 2 000 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wykształcenie wyższe kierunkowe-instalacje sanitarne, co, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan, gaz. Mile widziane doświadczenie w branży.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Rybnik (śląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. IT - od 1 900 PLN

administracja sieciami aplikacjami, systemami, wdrożenia, administracja infrastukturą IT, wdrożenia
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kraków (małopolskie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Suwałki (podlaskie)

TYNKARZ - od 2 600 PLN

Tynkowanie, szpachlowanie, sprzątanie miejsca pracy po zakończeniu pracy. Praca 8 godzin/dziennie; od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Pruszków (wielkopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO I POKREWNI - od 2 400 PLN

wycinanie z drewnianych bali różnych elementów,sortowanie gotowych elementów według długości,grubości i szerokości
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Zrębice (śląskie)

WOŹNY/WOŹNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

obsługa szatni szkolnej
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Poniatowa (lubelskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

Obsługa kadrowo płącowa ksiąg handlowych oraz KPiR
TOMASZ FELUŚ TopWork.pl - 2016-02-19 - Kraków (małopolskie)

przygotowanie i sprzedaz pizzy, sprzedaż napoi
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ujście (wielkopolskie)

GLAZURNIK - od 1 100 PLN

układanie glazury i terakoty
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Głosków (mazowieckie)

SPRZĄTACZ/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Jedlińsk (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Pilawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OGRODNIKX1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Zębówiec (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA X0 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Grzybno (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Zabiegi fryzjerskie takie jak: strzyżenie, modelowanie, farbowanie, trwała, balejaż, pielęgnacja włosów itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sierakowice (pomorskie)

OPIEKUN MEDYCZNY/SANITARIUSZ(OFERTA STAŻU NA OKRES DO 6 MIESIĘCY) - 997,4 PLN

przestrzeganie dyscypliny pracy,karmienie ustne chorych lub pomoc w karmieniu, wykonywanie zabiegów higienicznych lub pomaganie chorym mniej sprawnym,transportowanie pacjenta na badania diagnostyczne.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Starachowice (świętokrzyskie)

STAŻ -BARMAN - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Namysłów (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, współpraca z klientami i chińskojęzycznymi producentami towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)