Praca ASYSTENT USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH Błaszki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Błaszki, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Kontakt z klientami sieci telekomunikacyjnynych celem przedłużania umów, pozyskiwabie nowych klientów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Błaszki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Zawód: asystent usług telekomunikacyjnych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Plac Wojewódzki

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent usług telekomunikacyjnych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 100 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towaru, prace porządkowe na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA-MECHANIK - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ostrołęka (mazowieckie)

POMOC APTECZNA - 997,4 PLN

prace porządkowe, sprzątanie pomieszczeń aptecznych i gabinetów lekarskich, segregowanie materiałów opatrunkowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT GEODETY (PO WER) - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentacji technicznej do pomoiarow terenowych, opracowywanie, obliczenia danych przygotowanych przez operatów technicznych, wykonywanie i przygotowywanie poligonów pomiarowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Szczepanów (małopolskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

Praca na działach produkcji, twarożkarni, masłowni, dziale konfekcjonowania galanterii mleczarskiej, mycie, pakowanie produktu, funkcjonowanie w systemach jakości. Praca pn-sob 9-17, sobota do odbioru w ciągu tygodnia
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Bełchatów (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

-wspieranie nauczyciela w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych,-czynności przygotowawcze do zajęć, przygotowanie pomocy dydaktycznych, udzielanie pomocy dzieciom, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, prowadzenie dokumentacji dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Trąbki (małopolskie)

F-PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

pomocnik trakowego
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Jaroszówka (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Witkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż kwiatów i zniczy
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wieluń (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

przyjmowanie i rejestr korespondencji, planowanie i umawianie spotkań, pomoc w obsłudze kadr
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Biała Podlaska (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności pomocniczych w czasie zajęć zleconych przez nauczyciela; opieka nad dziećmi w czasie pobytu w przedszkolu; pomoc w czasie wyjść, spacerów i wycieczek.
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 520 PLN

prace porządkowe na terenie gminy Trzcianka
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Trzcianka (wielkopolskie)

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH + ST POWER - 997,4 PLN

- obsł. i nazdorowanie obrabiarek skrawających (frezarka, szlifierka),- wytwarzanie elemetnów metalowych,- przygot. st. pracy,- czyszczenie i konseracja urządzeń maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym wraz z czynnościami związanymi z wykonywaniem przewozu towarów na trasie: kraje UE - Rosja, Białoruś, Ukraina
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Biała Podlaska (lubelskie)

STAŻYSTA W ODDZIALE NADZORU - od 925 PLN

Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach bieżącego nadzoru sanitarnego, zapobieganie chorobom zakaźnym i innym chorobom powodowanym warunkami środowiska oraz ich zwalczania w zakresie niezbędnym do ustalenia stanu faktycznego i jego zgodności z obowiązującymi wymaganiami higienicznymi i zdrowotnymi
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Koło (wielkopolskie)

POMOC KUCHARKI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Pomiechówek (mazowieckie)

(IŁŻA) WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Iłża (mazowieckie)

SPAWACZ TIG/MIG - od 2 000 PLN

spawanie konstrukcji i detali metalowtch
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Milanówek (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

- kontakt z rosyjskim klientem- kompletacja zamówień- kontrola jakości- inne prace zlecone przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Pass (mazowieckie)

POMOC SPEDYTORA - od 1 300 PLN

Pomoc w organizowaniu transportów, wypełnienie dokumentó, kontakt z klientami oraz kierowcami z Białorusi
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Sochaczew (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

załadunek i rozładunek ładunku, przewóz towarów na trasie Rosja, Kazachstan, Gruzja
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wólka Plebańska (lubelskie)

MAGAZYNIER (20 GODZIN TYGODNIOWO) - od 1 000 PLN

przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i pomieszczenie magazynowe na podstawie spisu inwentaryzacyjnego i protokołu zdawczo-odbiorczego
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Sosnowiec (śląskie)

OPERATOR DŹWIGU FUCHS - od 2 200 PLN

załadunek złomu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Myszków (śląskie)

TYNKARZ - od 2 700 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Warszawa (mazowieckie)