Praca ASYSTENT SPEDYTORA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT SPEDYTORA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientow, pozyskiwanie oraz obsluga zleceń transportowych

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie klientow, pozyskiwanie oraz obsluga zleceń transportowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPEDYTORA

Data zakończenia pracy: 23.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie w firmie spedycyjno-logistycznej, umiejętność obsługi systemu Marcobis, transporeon, trans

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie