Praca ASYSTENT SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc w: realizowaniu planów sprzedażowych firmy poprzez utrzymywanie kontaktów ze stałymi partnerami biznesowymi i pozyskiwanie nowych klientów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Komunikatywnośc, kultura osobista, j. angielski

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPAWACZ/MONTER ŚWIATŁOWODOWY(NR 0046) - od 2 000 PLN

- łączenie kabli światłowodowych- znajomość technik łączenia
EZET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

WIERTACZ - od 2 500 PLN

Obsługa maszyn wiertniczych i odwierty.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

SPRZEDAWCA GASTRONIMICZNY - od 875 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Gniezno (wielkopolskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Tesco Bydgoszcz. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-07-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie śniadań i dań garmażeryjnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, prowadzenie księg rejestracji dik, wychodzących i przychodzących, wspomaganie bieżących prac sekretariatu, pomoc w obsłudze beneficjentów w biurze obsługi klienta, Inwentaryzacja materiałów biurowych, pomoc przy prowadzeniu dok. związanych z eksploatacją sam. sł., pomoc przy archiwizowaniu dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Będzin (śląskie)

WULKANIZATOR - POMOC - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Świdry (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA (STAŻ) - 997,4 PLN

Pomoc nauczyciela (staż)
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tychy (śląskie)

DŹWIGARZ - od 1 850 PLN

obsługa przyczepy samozaładowczej z dźwigiem HDS
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mikorzyn (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 900 PLN

Pielęgnacja sadu jabłoni, praca przy zbiorze wiśńi, truskawek, jagody kaczmańskiej.Sortowanie owoców, wycinanie gałęzi w sadzie, prace porządkowe, grabienie.
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Wilków Pierwszy (mazowieckie)

PAKOWACZ- PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA - od 1 850 PLN

1. pakowanie gotowych wyrobów do pudeł kartonowych,2. układanie pudeł na palecie zbiorczej, 3. wypełnianie protokołu produkcji zgodnie z wymogami oraz etykiet identyfikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Poniatowa (lubelskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 860 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno wychowawczych z dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

odbieranie telefonów, rejestracja pacjentów, przygotowywanie dokumentacji medycznej, sporządzanie list pacjentów
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Ciechanów (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- organizowanie prac w zakresie zaopatrzenia zamówień, przyjmowania dostaw oraz przygotowanie towarów od sprzedaży,- wykonywanie prac związanych z obsługą klientów oraz realizacja transakcji kupna - sprzedaży,- organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych i reklamowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Ruda Śląska (śląskie)

SPECJALISTA PROMOCJI ZDROWIA I EDUKACJI ZDROWOTNEJ - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA LUB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA (NR 0976)/FUNDACJA EKPERT - KUJAWY - 997,4 PLN

opracowywanie projektów o tematyce prozdrowotnej, realizacja działań prozdrowotnych, koordynowanie działań prozdrowotnych i opiekuńczych, budowanie bazy opiekunek domowych/medycznych i koordynowanie ich pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

PALACZ - od 1 850 PLN

Palacz
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Średnia Wieś (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 462,5 PLN

Rózne prace przy pielęgnacji pomidorów oraz zbiorze i sortowaniu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Ostrówik (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Białobrzegi (mazowieckie)

FRYZJER- PO STAZU - od 925 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

Obsługa kancelaryjno-biurowa kancelarii prawnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TECHNOLOG UPRAW - od 1 900 PLN

Prace w pieczarkarni jako technolog uprawy. Nadzór nad przebiegiem uprawy.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Przywózki (mazowieckie)

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa urządzeń biurowych,- przyjmowanie zamówień od klientów,- wysyłanie zamówień na surowce,- prowadzenie korespondencji z klientami,- obsługa programu komputerowego Enova.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Zgierz (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,przenoszenie towarów, rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem, kradzieżą, utrzymanie porządku i czytości w magazynie, prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów ( ilościowej ewidencji magzynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań. Przestrzeganie zasad obiegu dokumantacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych. Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym. Rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wyszków (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Zalesie (mazowieckie)

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed