Praca ASYSTENT SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc w: realizowaniu planów sprzedażowych firmy poprzez utrzymywanie kontaktów ze stałymi partnerami biznesowymi i pozyskiwanie nowych klientów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Komunikatywnośc, kultura osobista, j. angielski

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHARZA - do 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W KUCHNI, OBRÓBKA WARZYW, POMOC KUCHARZOWI W PRZYGOTOWYWANIU TRADYCYJNYCH POTRAW I NAPOJÓW KUCHNI GRUZIŃSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 4 LATA DOŚWIADCZENIA W PRACY W KUCHNI GRUZIŃSKIEJ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA GRUZIŃSKIEGO, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA POTRAW KUCHNI GRUZIŃSKIEJ;
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK DS. TRANSPORTU - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji napraw, przeglądów okresowych służbowych środków transportu,dokonywanie rozliczeń kart FLOTA,analiza i sprawdzanie kontrolek dot. nadmiernego żużycia paliwa i oleju,prowadzenie ewidencji upoważnień do prowadzenia pojazdów służbowych,
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Leszno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

SPRZATANIE LOKALI MIESZKALNYCH (ODKURZANIE, MYCIE PODŁÓG, MYCIE ŁAZIENEK, MYCIE OKIEN, MYCIE DYWANÓW I WYKŁADZIN)WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI TAKICH SPRZĘTÓW JAK :KARCHER DO DYWANÓW, KARCHER DO OKIEN, AUTOMAT SZORUJĄCO- ZBIERAJĄCY
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, suwnicy, załadunek, rozładunek, magazynowanie, opis materiłu, obsługa piły mechanicznej , wypełnianie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Chorzów (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Góra (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, pisanie pism.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA M/K - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DZIAŁU PROJEKTOWO - INWESTYCYJNEGO - od 2 057,31 PLN

zamawianie i zwroty towaru na inwestycjach, weryfikacja kosztów, nadzór nad ekipą instalatorów, przygotowywanie ofert, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Biała Podlaska (lubelskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

- montaż elementów konstrukcji stalowych, takich obiektów jak: hale produkcyjne, magazynowe, konstrukcji stalowe technologiczne i wyposażenie sal, według dokumentacji złożeniowo - montażowej, której opis techniczny często opracowany w jęz. angielskim,- konieczność współpracy w grupach posługujących się jęz. ukraińskim/białoruskim oraz konieczność składania raportów do osób bezpośrednio nadzorujących pracę.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Pinczyn (pomorskie)

KONSERWATOR MASZYN BOWLINGOWYCH - 997,4 PLN

konserwacja i naprawa maszyn bowlingowych, kontrola urządzeń kręgielni i bilardu, usuwanie bieżących awarii i uszkodzeń
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Łaziska Górne (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi z Bangladeszu, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK CIEŚLI - od 1 850 PLN

Szalowanie, zbrojenie, betonowanie. Miejsce pracy: Łódź oraz teren całej Polski.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Łódź (łódzkie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

obsługa pacjenta w poradniach specjalistycznych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płońsk (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 3 493,1 PLN

Sporządzanie raportów finansowych, prowadzenie ewidencji księgowej, prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych, księgowanie faktur od dostawców, prowadzenie bieżących rozliczeń z bankiem i innymi instytucjami finansowymi, sporządzanie listy płac oraz przygotowanie przelewów bankowych wynagrodzeń, rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych,np. delegacje, zaliczki itp., potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentem oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnienie zaistniałych różnic, wystawianie zaświadczeń dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych, obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS, sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT oraz deklaracji ZUS, prowadzenie ewidencji kasowej.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kraków (małopolskie)

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Przemyśl (podkarpackie)

STARSZY ADMINISTRATOR BAZ DANYCH (NR 0197) - 1 850 - 12 500 PLN

Codzienne wsparcie systemów baz danych typu Oracle zawierających konfiguracje RAC Oraz DataGuard, konserwacja systemów baz danych Oracle, diagnostyka i rozwiązywanie problemów z dostępnością programów, projektowanie rozwiązań baz danych przeprowadzając konfiguracje, wdrażanie nowych projektów,tworzenie dokumentacji.
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 925 PLN

wyszukiwanie dostawców iodbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż hurtowa i detaliczna , nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - do 1 850 PLN

robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

MALARZ (NR 5558) - od 1 850 PLN

- prace malarskie- szpachlowanie, malowanie
Studio J - Jacek Napierała - 2016-08-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZKLARZ - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ASYSTENT D/S RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

archiwizacja dokumnetów księgowych, wprowadzanie dokumnetów do systemów księgowych, dekretowanie dokumnetów księgowych, sprawdzanie rejestrów zakupu i sprzedaży, sporządzanie not korygujących, obsługa klienta w biurze, wykonywanie kalkulacji sładek ubezpieczeniowych, wystawianie polis ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Gilowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiłków. Rozwożenie posiłków (katering).
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Bobrowiec (pomorskie)

SPECJALISTA STYLIZACJI PAZNOKCI - od 1 100 PLN

przedłużanie paznokci metodą akrylową, dopełnienie , zdobienie lakierem , kryształkami, tworzenie wzorów na paznokciu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż w saloniku prasowym, obsługa Lottomatu, sprzedaż prasy, tytoniu, artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Piła (wielkopolskie)

MECHANIK - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Piotrkowice (wielkopolskie)