Praca ASYSTENT SERWISU Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: prace biurowe

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SERWISU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

POMOC KLIENTOM W DOBORZE ODZIEZY,WYSTAWIANIE FAKTUR, OBSŁUGA PROGRAMU SPRZEDAZOWEGOMETKOWANIE TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Pokrówka (lubelskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów przy użyciu kasy fiskalnej, obsługa klienta, ekspozycja towarów na sklepie, przygotowanie towarów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW ( 26 S EFS) - 997,4 PLN

Oferta stażu z przeznaczeniem dla osób do 30 roku życia: instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego i użytkowego
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Otwock (mazowieckie)

MECHANIK - 997,4 PLN

naprawa samochodówgodz. pracy 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie dostaw od kierowców zagranicznych, weryfikacja dokumentów od kierowców, sprawdzanie zgodności przyjmowanego towaru z dokumentami, składanie reklamacji uszkodzonego towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Ostrołęka (mazowieckie)

STOLARZ ORGANOMISTRZOWSKI - od 1 850 PLN

rekonstrukcja uszkodzonych części organów zabytkowych, demontaż organów piszczałkowych,
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Dachnów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie deklaracji ZUS, wystawianie zaświadczeń, umów o pracę, świadectw pracy, rozliczanie czasu pracy, przygotowywanie i naliczanie list płac, realizacja potrąceń komprniczych, przygotowywanie deklaracji PFRON i GUS, kontakt z instytucjami zewnętrznymi
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Ławnica (podkarpackie)

MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO UNOSZĄCEGO - od 1 800 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; książeczka sanepidowska; mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych unoszących; Zakres obowiązków: załadunek towarów składowanych w magazynie na palety; umowa zlecenie; trzy zmiany lub praca w godz. 6-14, 8-16, 22-6, 24-8; miejsce pracy: Gliwice, Bojkowska
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Niechlów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej Praca w godz. 7:00-22:00
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Słupsk (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

- dbanie o rozwój psychofizyczny dzieci, o ich zdrowie i higienę- opieka nad dziećmi 3-4 letnimi, pomoc przy ubieraniu, jedzeniu oraz przy czynnościach samoobsługowych- pomoc nauczycielce podczas spaceru, wycieczek, zabaw w ogrodzie przedszkolnym a także w przygotowaniu pomocy dydaktycznych- pomoc w utrzymaniu czystości sali, dbałość o wyposażenie przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Ropica Polska (małopolskie)

GLAZURNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI SPAWACZE I POKREWNI - od 925 PLN

Pomocnicze prace spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - do 2 000 PLN

odbiór elementów od maszyny, szlifowanie elementów, pakowanie, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 11,6 PLN

kompletacja zamówień towarów, wykonywanie czynności na wózkach elektrycznych typu "paleciak"
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Gądki (wielkopolskie)

MALARZ - 997,4 PLN

Roboty malarskie, szpachlowanie, układanie ścian i sufitów z gk
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Wykonywanie zadań konserwatorskich na obiektach zabytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Rzezawa (małopolskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

Konserwator części / sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Zalec (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

prace porządkowe, sprzątanie terenu, magazynu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Dobra (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców, sprzątanie kuchni, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Dwernik (podkarpackie)

STAŻ - TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ - 997,4 PLN

pon - pt 7.00 - 14.35
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Opole (opolskie)

1671U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Oława (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Kłodzko (dolnośląskie)

SERWISANT KOMPUTERÓW - MONTER INSTALACJI TELEINFORMATYCZNYCH - do 1 850 PLN

montaż instalacji teleinformatycznych (anteny, przewody), serwis komputerów
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Łęczyca (łódzkie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji CW i CO, montaż instalacji grzewczych, kanalizacyjnych, sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Stanisławów (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA WYTŁACZARKI - do 2 250 PLN

Cięcie listew, obsługa wytłaczarki, pakowanie listew cenowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Konin (wielkopolskie)

OFERENT - SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Przygotowywanie ofert dla klientów, bsługa klienta w biurze sprzedaży (okna, art. budowlane) pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Bełchatów (łódzkie)

PRACZKA - do 2 000 PLN

Zapoznanie z ogólnymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi obowiązującymi w pralni szpitalnej. Zapoznanie z obsługą pralni, maglownic i innych użądzeń znajdujących się w pralni. Transport bielizny do/i z pralni. Pomoc przy rozwożeniu czystej blielizny na oddziały i do sterylizacji. Wykonanie innych czynności pomcniczych na rzecz pralni.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Włodawa (lubelskie)