Praca ASYSTENT RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO

Wynagrodzenie: od 2 660 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie dokumentów. Przygotowywanie analiz. Sporządzanie projektów operatów szacunkowych.

Data publikacji: 2016-02-24

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie dokumentów. Przygotowywanie analiz. Sporządzanie projektów operatów szacunkowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 660 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe II stopnia (geodezja, kartografia), umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, chęć do podnoszenia kwalifikacji, prawo jazdy kat. B

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Wykaszanie wykaszarką spalinową
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 000 PLN

sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji, tworzenie baz danych, kontakt z kontrahentami z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

Sprzedaż artykułów w sklepie wielobranżowym, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o higienę i czystość.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Warniłęg (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy uprawie roslin ozdobnych, głównie muchlenbeckia, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych roslin, zrywanie, zbieranie, sortowanie roślin.Umowa zlecenie na okres 3 lat.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

porządkowanie i archiwizowanie dokumentów finansowych,wykonywanie kalkulacji cenowych,kontakt z klientem,współpraca z innymi działami w firmie,wykonywanie raportów sprzedażowych,kontrolowanie należności klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOC ŚLUSARZA - od 1 850 PLN

pomoc ślusarza
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Pieszyce (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Zaopatrzenie w sprzęt - dowóz materiałów.Praca na terenie woj. małopolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 2 500 PLN

sprzedaż towaru przez internet
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gdynia (pomorskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

pakowanie chemii oraz artykułów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Komorniki (wielkopolskie)

PALACZ - od 925 PLN

obsługa pieca
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Głubczyce (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Przegonia (zachodniopomorskie)

STAZ/WOŹNA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - pomoc w świetlicy szkolnej zorganizowanej m.in. dla dzieci 6-letnich- przeprowadzanie dzieci pomiędzy budynkami szkoły- pomoc nauczycielowi podczas lekcji ze zwróceniem uwagi na dzieci mające kłopoty w nauce- opieka nad uczniami podczas spacerów, wyjść na plac zabaw itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bytom Odrzański (lubuskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 13 PLN

kontakt telefoniczny z klientem biznesowym
MARCIN PIETRZYK COMPANY AKCELERATOR - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

Sprzedaż detaliczna artykułów spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MŁODSZY KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ-TAJSKIEJ - do 2 300 PLN

Przygotowanie potraw indyjskich, tajskich, nepalskich, posługiwanie się piecem Tandoor, dbanie o czystość kuchni. Umowa zlecenie 100godz./mc 7 dni w tygodniu według grafiku.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI ST(POWER) - 997,4 PLN

- profesjonalna obsługa klinta przy obsłudze kasy fiskalnej- dbanie o czystośc i estetyke miejsca sprzedazy
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Kobylec (wielkopolskie)

KUCHARZ/POMOC - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KONWOJENT SPEDYTOR - od 15 PLN

przewożenie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

-prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Niepołomice (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

dostarczanie towaru oraz wyrobów
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

dla osób do 30r.ż. prowadzenie dok. działu Profilaktyka i Wsparcie, rozliczanie rachunków, przygotowywanie sprawozdań, w Sekretariacie: prowadzenie spraw pracowniczych i kancelaryjn ych, obsługa faksu i telefonu, łaczenie rozmów, prowadzenie terminarza zapisów do Dyrektora, sporzadzanie pism, w Dziale Windykacji: prowadzenie akt pensjonariuszy, windykacja nalezności, prowadzenie rejestru upomnien itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ W METALU - od 2 200 PLN

obsługa obrabiarek
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Dąbie (wielkopolskie)

sprzedaż paliw
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bolszewo (pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Bolków (dolnośląskie)