Praca ASYSTENT RODZINY Pozezdrze kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pozezdrze, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 930 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT RODZINY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pozezdrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: węgorzewski

Zawód: asystent rodziny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 930 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Generała Józefa Bema 16A, 11-600 Węgorzewo, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: węgorzewski

Gmina pracodawcy: Węgorzewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Węgorzewo

Ulica pracodawcy: Generała Józefa Bema

Numer budynku pracodawcy: 16A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent rodziny

Podobne oferty pracy

MURARZ - do 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Przy Szosie Sępoleńskiej (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK RESTAURACJI - 997,4 PLN

pon - sob 7-15 lub 13-21
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Opole (opolskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA- PRACE INTERWENCYJNE - od 1 850 PLN

Instalacje elektryczne- przygotowanie instalacji
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Przemków (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

obsługa klientów, doradztwo, obsługa kas fiskalnych, wystawiane faktur
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY, KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Przyjmowanie opłat w biurze usług płatniczych („punkcie kasowym”), świadczenie usług biurowych (kserowanie, skanowanie, archiwizacja danych, bindowanie, laminowanie dokumentów itp.), sprzedaż artykułów biurowych, papierniczych, pasmanteryjnych, krawieckich
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Iława (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Szczytna (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Do zakresu obowiązków należeć będzie obsługa interesantów, zajmowanie się obiegiem dokumentów i korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie raportów kasowych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Wszystkie obowiązki przedstawiciela handlowegoRealizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży; Budowanie wizerunku firmy i/lub marki na rynku; Projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych; Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy; Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Rzgów (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Zambrów (podlaskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER - od 1 000 PLN

obsługiwanie gości restauracji i ewentualnie przygotowywanie prostych posiłów; obsługa kasy fiskalnej oraz innych urządzęń gastronomicznych, przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, serwowanie potraw i napojów; sprzatanie sali, bufetu oraz toalet; doświadczenie jako kelner
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Góra Świętej Anny (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ZOBOWIĄZANIE PO ROBOTACH PUBLICZNYCH (SZPROTAWA) - od 1 000 PLN

prace gospodarcze na terenie miasta i gminy
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Szprotawa (lubuskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawacz z praktyką
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Zgierz (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Prace pomocnicze w zespole ds. księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Lubkowo (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Grójec (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie i przyjmowanie towaru, prace porządkowe, rozwożenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Tychy (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA- STAŻ WRPO 109 - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa- staż WRPO 109
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Września (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klientów, dbałość o czystość stanowiska pracy, zamówienia
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Prabuty (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

spotkania z klientami, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanie nowych klientów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MŁODSZY KSIĘGOWY/A ST(POWER) - 997,4 PLN

sprawy księgowe, uzgadnienie sald rachunków,
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Łódź (łódzkie)

Obsługa sklepu spożywczo-przemysłowego
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Wronki (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona osób i mienia
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Lipsko (mazowieckie)

FRYZJER/KA - od 1 900 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie. Praca na dwie zmiany, w przedziale czasowym 9-21.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bronisław (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

referent
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Suwałki (podlaskie)