Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: projektowanie wnętrz wg. wskazań projektanta prowadzącego rozrysy w ZW CAD

Data publikacji: 2016-07-06

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
projektowanie wnętrz wg. wskazań projektanta prowadzącego rozrysy w ZW CAD

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Data zakończenia pracy: 14.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe - architektura wnętrz, doświadczenie zawodowe niekoniecznie, znajomość programu ZWCAD

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie