Praca ASYSTENT/PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ Dziepółć JĘDRZEJCZYK WOJCIECH PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "VITARO"

Stanowisko: ASYSTENT/PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: projektowanie w branży elektrycznej

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Dziepółć (łódzkie)

Pracodawca: JĘDRZEJCZYK WOJCIECH PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "VITARO"

Miejsce pracy:
97-500 Dziepółć 3, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dziepółć

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radomsko

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: AUTO CAD

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Architekt

Nazwa pracodawcy:
JĘDRZEJCZYK WOJCIECH PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "VITARO"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Gagarina 32A/8, 00-754 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Gagarina

Numer budynku pracodawcy: 32A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.07.2016