Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA (ROBOTY PUBLICZNE) Zabrze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
osoby zarejestrowane ustalonym II profilem pomocy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 035 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA (ROBOTY PUBLICZNE)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 035 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP Zabrze

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Adres strony pracodawcy: www.sp18zabrze.cba.pl

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BUFECIE HOTELOWYM - od 1 850 PLN

przyjmowanie i sprzedaż towaru , obsługa kasy fiskalnej , utrzymanie porządku Praca na trzy zmiany od 5.00 ( co 8 godzin )
kontakt przez PUP - 2015-06-01 - Brzeszcze (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; doświadczenie w zawodzie sprzedawcy; obsługa kasy fiskalnej, komputera; Zakres obowiązków: sprzedaż towarów, obsługa klienta; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DS. TESTOWANIA OPROGRAMOWANIA STACJI BAZOWEJ LTE - od 9 000 PLN

Zakres obowiązków: analiza specyfikacji nowych funkcjonalności stacji bazowej, układanie planów testów, budowa środowiska testowego, wykonywanie testów funkcjonalnych oprogramowania, przygotowanie raportów z testów, automatyzacja testów oprogramowania, utrzymanie testów regresywnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Wrocław (dolnośląskie)

SANITARIUSZ (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Zabrze (śląskie)

PROGRAMISTA DB 1C - 1 500 - 2 200 PLN

Projektowanie, budowa oraz rozwój oprogramowania 1C Bitrix,; tworzenie dokumnetacji technicznej; prowadzenie wsparcia aplikacji Bitrix 24
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Świętochłowice (śląskie)

1520U - POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szczyrzyc (małopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista-asystent biura
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Skarbimierz (opolskie)

NAUCZYCIEL MUZYKI - od 925 PLN

nauczanie muzyki
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Baborów (opolskie)

PROJEKTANT GRAFIKI STRON INTERNETOWYCH - od 1 850 PLN

Projektowanie stron i materiałów graficznych na rynek wschodni.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kalisz (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

wp pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lędyczek (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Bobolice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Swarzędz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Żarki (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Technik administracji (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac wykończeniowych, malowanie pomieszczeń, docieplanie budynków.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Oleszyce (podkarpackie)

1992U - KELNER - od 1 900 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kuczki-Kolonia (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY REFDO30 - od 1 850 PLN

kompleksowe utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Żagań (lubuskie)

POMOCNIK MUZEALNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

DZIEWIARZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn dziewiarskich (rajstopowych)
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

TESTER OPROGRAMOWANIA - od 2 057,31 PLN

-Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania-opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych aplikacji-wykonywanie zaplanowanych testów-dokumentowanie wyników testów i raportowanie do przełożonego-współpraca z programistami i analitykami w celu efektywnej realizacji zadań testowych-dbałość o terminową i staranną realizację zadań
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Białystok (podlaskie)

KIEROWCA - od 1 900 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN GWOŹDZIOWYCH - do 1 850 PLN

Ustawianie maszyn gwoździowych i realizacja zleceń produkcyjnych, pakowanie wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Cielądz (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

montowanie konstrukcji stalowych w warunkach budowy
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed