Praca ASYSTENT PRAWNY - STAŻ PO WER Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY - STAŻ PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 26.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie co najmniej średnie pomaturalne/policealne, wykształcenie prawnicze nie jest wymagane, umiejętność obsługi komputera, znajomość pracy kancelaryjnej, umiejętności organizacyjne, usprawniające pracę prawnikom, pracy zespołowej i samodzielnej, zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista. Urząd Pracy wyraził zgodę na realizację stażu pod warunkiem przyjęcia osoby w wieku poniżej 30 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

WAGOWY - 12,5 - 15,5 PLN

- WAŻENIE POJAZDÓW PRZEWOŻĄCYCH MATERIAŁY NA BUDOWY
STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-05 - Kościerzyna (pomorskie)

SPRZĄTACZKA, PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

praca jako sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Ogólne prace wykończeniowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Nasielsk (mazowieckie)

INŻYNIER GEODETA - KATASTER I GOSPODARKA NIERUCHOMOŚCIAMI/ MŁODSZY REFERENT DS. GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI (ROBOTY PUBLICZNE) - od 1 850 PLN

Gospodarowanie zasobem nieruchomości Skarbu Państwa poprzez:- ewidencjonowanie nieruchomości,- opracowywanie wykazów nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, najmu, dzierżawy, przeprowadzenie postępowania związanego z darowizną gruntów,- przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do sprzedaży i oddania w użytkowanie wieczyste nieruchomości, przeprowadzenie całego postępowania związanego ze sprzedażą i oddaniem w użytkowanie wieczyste nieruchomości Skarbu Państwa,- przygotowywanie dokumentacji do dokonywania darowizn nieruchomości Skarbu Państwa na cele publiczne i między Skarbem Państwa a jednostkami samorządu terytorialnego, przeprowadzanie postępowania z darowizną gruntów,- przygotowanie dokumentacji do wydzierżawiania, wynajmu i użyczenia nieruchomości Skarbu Państwa oraz przygotowanie projektów umów,- kompletowanie niezbędnej dokumentacji w celu uregulowania stanu prawnego nieruchomości Skarbu Państwa, przygotowanie właściwych wniosków dotyczących wpisów prawa własności Skarbu Państwa do ksiąg wieczystych,- naliczanie i aktualizacja opłat z tytułu użytkowania wieczystego i trwałego zarządu gruntów Skarbu Państwa,- prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej gospodarowania nieruchomościami,- kompletowanie niezbędnej dokumentacji w celu wdrażania zgody na wejście w teren gruntów Skarbu Państwa w celu realizacji inwestycji,- prowadzenie inwentaryzacji nieruchomości będącej w zasobie Skarbu Państwa
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 1 750 PLN

- prace drogowe i budowlane przy układaniu kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 000 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (wschód-zachód)
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Kosuty (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc w dziale kadr i ksiegowości
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Poniatowa (lubelskie)

DORADCA FACHOWY W DZIALE MULTIMEDIA - od 2 200 PLN

Bezpośredni kontakt z klientem, sprzedaż, dbanie o dział.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie rysunku technicznego fryzury różnymi technikami, strzyżenie włosów na sucho lub mokro, modelowanie fryzury, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych włosów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Świdnik (lubelskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - do 2 800 PLN

Negocjowanie najkorzystniejszych pod względem cen i jakości wyrobów metalowych i zamków, łączników i armatury oraz dodatkowego wyposażenia hydraulicznego, grzejników gorącej wody, instalacyjnego sprzętu sanitarnego: rur, złączek, uszczelek, zaworów, trójników, rur gumowych. Negocjowanie najkorzystniejszych pod względem cen i jakości narzędzi tj. młotki, piły, wkrętaki oraz pozostałych narzędzi ręcznych. Wyszukiwanie i analiza ofert dostawców z Indii, Bangladeszu i Pakistanu, a następnie kontakty z przedstawicielami tych firm, ustalanie warunków transakcji. Utrzymywanie kontaktów oraz doskonalenie relacji ze sprawdzonymi dostawcami sprzedaży online w j. angielskim, urdu, punjabi i/lub hindi. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy w związku z tym znajomość języka angielskiego, urdu, punjabi i /lub hindi jest warunkiem koniecznym dla kandydata. Wykształcenie wyższe, specjalność handel, marketing. Doświadczenie zawodowe 2 lata na ww. stanowisku pracy. Znajomość języka:urdu, punjabi i/lub hindi, angielski. Dobra znajomość branży sprzedaży wyrobów metalowych oraz sprzętu i wyposażenia hydraulicznego i grzejnego.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zxgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Stanisławów Pierwszy (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 1 850 - 3 000 PLN

Ekspedycja w aptece.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Izdebki (podkarpackie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Prace zbrojarskie na budowie, praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Ruda Śląska (śląskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 1 850 PLN

Mycie ręczne, czyszczenie i polerowanie pojazdów, pranie dywanów.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Bochotnica-Kolonia (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

prowadzenie sekretariatu, przyjmowanie korespondencji, odbiór poczty elektronicznej, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kutno (łódzkie)

PRACE INTERWENCYJNE - PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace pomocnicze murarskie, tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Chorzów (śląskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Strzegom (dolnośląskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

f
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych,
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, nadzór i instruktaż podczas korzystania z urządzeń, prowadzenie zajęć
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Piła (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Przygotowywanie potrawv mięsnych i sałatek pod kierownictwem kucharza, dania kuchni śródziemnomorskiej.Miejsce pracy: ul. Legnicka, Śliczna Kontakt kandydató z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajdue się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wrocław (dolnośląskie)

POKOJÓWKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

wg programu stażu. STaż w Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Łask (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie robót ogólnobudowlanych przy budowie budynków mieszkalnych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Mława (mazowieckie)