Praca ASYSTENT PRAWNY Łowicz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: oferta stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łowicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łowicki

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Stanisława Stanisławskiego

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Sydół (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ - od 2 774,96 PLN

Obsługa biura, kontakt z klientami, prowadzenie dokumentacji biurowej i technicznej. Zamawianie części. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

obsługa dzieci przy posiłkach, porządkowanie po posiłkach, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu dzici, spełnienie czynności opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chybie (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

naprawa maszyn rolniczych i sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Królikowo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Łapy (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Praca w biurze obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

xxx
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Sierakowice (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - SAMOCHODY CIĘŻAROWE, MASZYNY BUDOWLANE - od 2 500 PLN

Mechanik samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych (koparki, ładowarki, spycharki), podstawowa znajomość języka ukraińskiego w celu komunikowania się z resztą załogi, umowa zlecenie, 168 godzin w miesiącu, dyspozycyjność od 7 do 15.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

- przygotowywanie ofert handlowych- analizowanie dokumentów do postępowań przetargowych- obsługa klienta i pozyskiwanie nowych zleceń- kontakt z firmami podwykonawczymi
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Bytom (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Rozkładanie towaru, załadunek towaru, kontrola stanu magazynowego. Pakowanie, paletowanie towaru do wysyłki. Dbanie o stany magazynowe. Kontrola wag podczas załadunku do urzędu celnego.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

obsługa klienta, obsługa komputera, prace biurowe, obsługa programu komputerowego, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Głowno (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 11 PLN

POMOC PRZY SZPACHLOWANIU I MALOWANIU - TYNKI WEWNĘTRZNE (MIESZKANIA, POMIESZCZENIA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ), TYNKI ZEWNĘTRZNE (ELEWACJA, WEJŚCIA DO BUDYNKÓW), PRACA NA WYSOKOŚCI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, UMIEJĘTNOŚĆ SZPACHLOWANIA I MALOWANIA, TYNKI ZEWNĘTRZNE I WEWNETRZNE, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, BVADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA; GODZINY PRACY: 08.00-16.00;
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK DS. BEZPIECZEŃSTWA II - od 6 000 PLN

Monitorowanie Centralnego Systemu Alertówobserwacja wewnętrznych, graficznych systemów monitorujących, stosowanie procedur operacyjnych w środowisku globalnym, samodzielne rozwiązywanie problemów dotyczących bezpieczeństwa lub kierowanie ich do odpowiedniego działu, kontakt z klientem celem ostrzegania przed zagrożeniami oraz reagowanie na nie, telefoniczna obsługa klienta, informowanie zespołu ds. bezpieczeństwa o aktywnych zagrożeniach, rozwiązywanie problemów sieciowych zgodnie z procedurą
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Lipsko (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 2 100 PLN

prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych, obieg korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Będzin (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 2 000 PLN

Nauka teoretyczna i praktyczna
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Sierakowice (pomorskie)

KASJER-HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

współpraca z kontrahentami chińskimi i polskimi, obsługa klientów, import towarów m.in. z Chin, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR PLOTERA TNĄCEGO - od 2 490 PLN

obsługa plotera tnącego, obsługa programów graficznych, kontrola jakości wyprodukowanych detali
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie kontrahentów z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Święcica (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe - pomocnicze w obiekcie, malowanie, tynkowanie, wykonywanie termoizolacji budynku i prac wykończeniowych - przedszkole zlokalizowane przy ul. Powstańców.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Częstochowa (śląskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

ukladanie, naprawa, rozbieranie i wykańczanie nawierzchni brukowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Przeworsk (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie drewnianych konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed