Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Ustrzyki Dolne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
opieka nad osobami niepełnosprawnymi, dowóz, przewóz, rehabilitacja osób niepełnosprawnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ustrzyki Dolne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieszczadzki

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Asystent osoby niepełnosprawnej*

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: bieszczadzki

Gmina pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Ulica pracodawcy: Bełska

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*