Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Wiaderno kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone drewniane place zabaw producent.

Miejsce pracy: Wiaderno, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: OPIEKA NA DZIEĆMI PODCZAS ZABAW

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wiaderno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: Sstat.gov

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROLNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ - od 2 100 PLN

Sadzenie roślin, pielenie, transport roślin do klienta.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Lipinki Szlacheckie (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Uniejów (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ślusarskich
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Palaty (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie i męskie. Stylizacja fryzur, wykonywanie zabiegów fryzjerskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nowe Proboszczewice (mazowieckie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lubsko (lubuskie)

ROBOTNIK ROZBIÓRKI BUDOWLI (WG. ZLECEŃ - TEREN POLSKI) - od 930 PLN

rozbiórki budynków i budowli, rozbióski dachó, demontaż okien, drzwi, armatury, skuwanie glazury
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Żagań (lubuskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 200 PLN

malowanie ścian, flizowanie, wykończenie wnętrz
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Głęboka (małopolskie)

WOŹNY SĄDOWY - 997,4 PLN

praca przy komputerze, rejestracja przesyłek, obsługa poczty, centrali telefonicznej, szycie akt, pomoc w archiwum
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Żory (śląskie)

DYREKTOR MARKETINGU - do 4 200 PLN

Przygotowywanie oraz realizacja strategii i planów marketingowych klientów, odpowiedzialnośc za przygotowanie i inplementację kampaniii wizerunkowej oraz promocyjnych, profesjonalna komunikacja z klientami, zarządzanie zespołem.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Zabrze (śląskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach dekarskich i dociepleniowych, wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

wprowadzanie danych do komputera
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Żuromin (mazowieckie)

1208U ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Huta Mazowszańska (mazowieckie)

*PRACOWNIK GOSPODARCZY (REFUNDACJA 50+) - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lubin (dolnośląskie)

PIECOWY - od 11,67 PLN

załadunek i rozładunek detali, prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gliwice (śląskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych, prawidłowe sporządzanie dokumentów przewozowych, obsługa programu GBOX.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Sudół (świętokrzyskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wycena oraz metkowanie towaru, sprzedaż, eksponowanie towaru, dbanie o czystość itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kluczbork (opolskie)

OPERATOR - 3 500 - 4 000 PLN

rozbiórki, wyburzenia, załadunek, rozładunek, równanie , kopanie
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Mysiadło (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ (W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

Prace murarsko- tynkarskie
kontakt przez PUP - 2015-04-13 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ- STAŻ FP REZERWA 50+ - 997,4 PLN

Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej- staż FP REZERWA 50+
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Września (wielkopolskie)

BROKER INFORMACJI - od 14 PLN

pozyskiwanie źródeł informacji z rynku wietnamskiego, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Wietnamu, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,9 PLN

Łączenie wiązek kablowych, dbanie o czystość w miejscu montażu. Prowadzenie poprawnośći połączenia wiązek kablowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Łódź (łódzkie)

ŻAŁOBNIK(ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU) - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - do 1 850 PLN

USŁUGA MONTAŻU I DEMONTAŻU RUSZTOWANIA; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, BADANIA DO PRACY NA WYSOKOŚCI POWYŻEJ 3 M., UPRAWNIENIA MONTAŻYSTY RUSZTOWAŃ, MILEW WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI (39 SEFS) - 997,4 PLN

Oferta stażu do 30rż - Współpraca z kontrahentami, agentami, wdrażanie do sprzedaży, kreowanie ofert, korespondencja z agentami, prygotowywanie dokumentów podróżnych, sprzedaż ofert
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 2 000 PLN

nadzór nad pracownikami, kontrola poprawności wykonania powierzonych im zadań
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Truskaw (mazowieckie)

- kontakt oraz obsługa klientów,- gromadzenie kontaktów klientów,- obsługa terminowa,- komunikacja,- ewidencja klientów,- przekazywanie informacji od klientów do pracowników,- organizacja pracy zespołu.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC (J. UKRAIŃSKI) - od 4 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)