Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA X1 Biskupice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biskupice, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA X1

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biskupice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.02.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Poznań (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Nauka:obsługi klienta, przygotowania oferty sprzedazowej, obsługi kasy fiskalnej i komputera. Roznoszenie ulotek
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Sompolno (wielkopolskie)

MELIORANT - od 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Puławy (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Lubowidz (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANO - FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace budowlano-wykończeniowe, ogrodnicze, wykończenie mieszkań/domów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Laskowice (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

budowanie dystrybucji, kontakt i obsługa klientów chińskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

pomoc do dzieci, kontakt pok. nr. 9 tut. PUP
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

- ZGODNIE ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK HALI - KASJER - od 2 200 PLN

obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 900 PLN

Ciężka praca fizyczna, znajomość maszyn czyszczących (duże mopy jeżdżące) wymagana sumienność, uczciwość, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność. Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzątanie rejonów ogólnodostępnych, łazienek, pomieszczeń użytkowych i zaplecza według standardów czystości i higieny ustalonych przez pracodawcę w CH Manufaktura.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 2 450 PLN

podstawowymi obowiązkami kierowcy jest kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym wraz z czynnościami związanymi z wykonywaniem przewozu towarów w transporcie drogowym a w szczególności przygotowanie do przewozu, czynności załadunkowych i rozładunkowych, należytego wykonywania przewozu w imieniu przedsiębiorstwa, rozliczania z dokumentacji i wykonywanych czynności po zakończeniu operacji transportowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNIK CIEŚLI - od 925 PLN

przygotowywanie elementów konstrukcji ciesielskiej do montowania;wykonywanie form i deskowań drewnianych do konstrukcji betonowych i żelbetowych;wykonywanie rusztowań drewnianych pomostów roboczych i daszków ochronnych;wykonywanie tymczasowych obiektów drewnianych na placu budowy
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Góra (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Wykonywanie prac blacharskich w pojazdach samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Podkamień (opolskie)

RECEPCJONISTKA - od 950 PLN

Obsługa recepcji, obsługa komputera. Kontakt z gościami z zagranicy (Ukraina)
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 40 PLN

Prowadzenie zajęć dodatkowych z dziećmi 3-6 lat
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Sierakowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY - od 1 050 PLN

obsługa klienta bezpośrednia i pośrednia w języku ukraińskim, rosyjskim, polskim; przeprowadzanie rozmów z kontrahentami języku ukraińskim, rosyjskim, polskim; nawiązywanie kontaktów z klientami z Ukrainy; prowadzenie zestawień sprzedaży; doradztwo, badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA-SERWISANT - KOMPUTERY - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa kilienta, naparwa urządzen elektronicznych: laptopy, komputery, drukarki, telefony, monitory,; instalacja oprogramowania sysrtemowego w komputerach, konserwacja ww urządzeń, montaż układów elektronicznych i inne
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Chrzanów (małopolskie)

POMOC WYDAWCY MAGAZYNOWEGO - 997,4 PLN

Rozładunek towaru otrzymanego od dostawców, przygotowanie towaru zgodnie z fakturami, bieżące utzymanie czystości i porządku w magazynie.Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Racibórz (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Białobrzegi (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

- udział w pracy zespołu terapeutycznego - opiekuńczego - realizacji Indywidualnego Planu Wsparcia Mieszkańca- ustalanie planu dnia i realizaowanie go z uwzględnieniem bieżących potrzeb mieszkańca, toku życia domu, indywidualnegoplanu wsparcia- czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańca- wykonywanie innych poleceń i prac zgodnie z umiejętnoścami i kwalifikacjami
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Strzałkowo (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

obsługa recepcji, planowanie wizyt klientów, obsługa kasy fiskalnej, zabiegi na twarz i ciało, zabieg aparaturowe, manicure, pedicure
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca w restauracji MacDonald's
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Nysa (opolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Rosji, obsługa poczty w języku rosyjskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Poznań (wielkopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. APLIKACJI (ENG:DESIGNER) - od 5 000 PLN

Analiza rozwiązań systemów ERP, IT oraz ich wdrażanie w Polsce-Projekt zastosowań informatyki, analiza i ocena projektów przetwarzania informacji, ekspertyzy systemów komputerowych, prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe, diagnozaproblemów, modernizacja projektów i procesu.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed