Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Węgorzewo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Węgorzewo, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Węgorzewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: węgorzewski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Generała Józefa Bema 16A, 11-600 Węgorzewo, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: węgorzewski

Gmina pracodawcy: Węgorzewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Węgorzewo

Ulica pracodawcy: Generała Józefa Bema

Numer budynku pracodawcy: 16A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ZBROJARZ - od 1 200 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - do 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji teleinformatycznych w budynkach, instalowanie i konfiguracja urządzeń teleinformatycznych, wykonywanie napraw instalacji i urządzeń teleinformatycznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Bytom (śląskie)

KUCHARZ-BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów baru, dobieranie surowców do produkcji potraw i napojów, oszczędne gospodarowanie, wykańczanie, porcjowaenie i estetyczne wykonywanie potraw i napojów, dbanie o porządek w kuchni i barze
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Dźwierzuty (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo wychowawczych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Świdnik (lubelskie)

DORĘCZYCIEL PRZESYŁEK POWIERZONYCH - od 850 PLN

doręczanie przesyłe powierzonych na wezwania telefoniczne
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

Wykonywanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

sprzedaz paliw, obrót towarami, utrzymywanie standardów marketingowych w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Herby (śląskie)

ASYSTENT TRENERA - 2 000 - 2 050 PLN

pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu treningów drużyny TH Unia Oświęcim oraz Uczniowskiego Klubu Hokeja Unia Oświęcim
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Oświęcim (małopolskie)

BUFETOWY-KELNER - 997,4 PLN

wydawanie posiłków, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Bielawy (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

usuwanie obornika,obsługa zwierząt,mycie i dezynfekcja obiektów gospodarskich
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Dawidy (lubelskie)

ASYSTENT KOSMETYCZKI - od 2 000 PLN

wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą klientów, przyjmowanie zapisów, naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży, przyjmowanie zapisów telefonicznych oraz mailowych, dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości, asystowanie przy wykonywaniu niektórych zabiegów.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piła (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych, diagnostyka i naprawa układu zawieszenia i układu kierowniczego, naprawa układów wydechowych, prace konserwatorskie, naprawa silników i podzespołów, przeglądy eksploatacyjne i smarowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Gryfino (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Żywiec (śląskie)

MONTER URZĄDZEŃ REHABILITACYJNYCH - 997,4 PLN

m.in. zasady dobierania elementów do montażu urządzeń rehebilitacyjnych - przygotowanie podłoża części konstrukcji urzadzeń do lakierowania- proces przeprowadzania operacji montażu poszczególnych częsci urzadzeń rehebilitacyjnych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Gilowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsluga kasy fiskalnej, obsluga klientów, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Miechów (małopolskie)

REFERENT - PRACOWNIK OBSLUGI BIOUROWEJ - 997,4 PLN

referent - pracownik obslugi biourowej
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER-OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

rozładunek i załadunek ponadgabarytowych towarów, wykonywanie prac ziemnych: przygotowywanie terenu do robót, wykopy pod fundamenty, wydawanie towaru z magazynu, transport towarów na magazyn przy użyciu wózka paletowego
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - do 6 000 PLN

KOORDYNOWANI EPROCESÓW REKRUTACYJNYCH, SELEKCJA NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH BEZPOŚREDNICH METOD REKRUTACJI, ANALIZOWANIE APLIKACJI KANDYDATÓ, ARANŻACJA I PROWADZENIE ROZMÓW REKRUTACYJNYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENI WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY IT, DOŚWIADCZENIE W REKRUTOWANIU SPECJALISTÓW, STAZ PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU MIN. 4 LATA, BIEGŁY ANGIELSKI
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Przeźmierowo (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Przygotowanie trawników: nawożenie, opryski.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Staszów (świętokrzyskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 400 PLN

Praca polega na przyjęciu towaru na magazyn, rozlokowanie artykułów na magazyn, kompletacja zleceń, przygotowanie zleceń do wysyłki – cała dystrybucja magazynowa.umowa zlecenie na czas nieokreślony
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kobierzyce (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ,WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Skierniewice (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

prace dot. dodatków mieszkaniowych i energetycznych,prowdzenie zamówień publicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Dzierzgoń (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 750 PLN

wprowadzanie faktur, zamawianie towaru sporządzanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2015-06-29 - Bogatynia (dolnośląskie)