Praca ASYSTENT DO SPRAW SZKOLEŃ Kargowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kargowa, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW SZKOLEŃ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kargowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Zawód: specjalista do spraw szkoleń

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: humanistyczne, administracyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Batorego 126 A, 65-735 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Batorego

Numer budynku pracodawcy: 126 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw szkoleń

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONSULTANT DS. REKRUTACJI I ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

ewidencjonowanie dokumentów, zamieszczanie ogłoszeń pracy; umawianie spotkań z kandydatami; zakładanie teczek osobowych; wsparcie przy rekrutacji
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Pruszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

PREZENTACJA WYROBÓW I PRZEKAZYWANIE INFORMACJI KLIENTOM, WYKŁADANIE WĘDLIN, KROJENIE I PAKOWANIE, OBSŁUGA KLIENTÓW,
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Rzeszów (podkarpackie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - 3 000 - 4 000 PLN

lakierowanie oraz polerowanie elementów meblowych;
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Zabawa (małopolskie)

KIEROWCA-PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu, prace fizyczne przy wycince i podcince drzew, obsługa urządzeń do tego typu prac.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Malbork (pomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 000 PLN

Nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Legnickie Pole (dolnośląskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Nysa (opolskie)

MONTER MASZYN - od 2 918,85 PLN

cięcie, frezowanie, składanien skrzyek elektrycznych, toczenie
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT.B - od 1 914,06 PLN

rozworzenie posiłków do szkół, zakładów pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zielona Góra (lubuskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży także w Chinach, analizowanie rynku orazsporządzanie umów i zamówień towarowych, język chiński jest niezbędny do porozumiewania się z zarządem i zamawianiem towaru, kompetencje sprzedawcy i kasjera, wykonywanie prac zleconych przez zarzząd, zastępowanie praconików poczas choroby
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA -ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Przywóz i odwóz pracowników, zakup materiałów
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Polanów (zachodniopomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Przygotowywanie do lakierowania elementów nadwozia
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Zarządzanie pojazdami ciężarowymi pow. 40t. DMC. Obsługa giełd transportowych. Planowanie i organizacja spedycji całopojazdowej krajowej i międzynarodowej. Monitoring i nadzór nad zrealizowanymi zleceniami. Dbałość o dobre relacje z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Żyrardów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porzadkowe w budynku i na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

ROZBIERACZ - od 2 000 PLN

obsługa wagi i noża
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Bratoszewice (łódzkie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla prowadzonej przez firmę działalności. Do jego obowiązków należy wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, organizowania napraw gwarancyjnych i sporządzanie raportów z prowadzonych działań na ręce bezpośrednich przełożonych. Serwisant to zazwyczaj osoba wyspecjalizowana w obsłudze technicznej określonej grupy urządzeń, wykorzystywanych w konkretnej branży
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA DS. KONFEKCJI - od 1 850 PLN

- pakowanie produktów gotowych i półproduktów,- zabezpieczanie wyrobów do transportu,- układanie produktów zgodnie z zamówieniem,- pakowanie i komplementacja towarów,- proste prace magazynowe oraz inne zadania pokrewne.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zduny (pomorskie)

KUCHARZ - do 1 750 PLN

- przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, WYDANANIE TOWARU, PRZYGOTOWYWANIE CEN, DBANIE O ESTETYKĘ PÓŁEK
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Nowy Targ (małopolskie)

SZPACHLARZ-MALARZ - UZUPEŁNIENIE DO UMREFDO30/16/0047 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Ciecierzyce (lubuskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

praca z dziećmi, pomoc dla nauczyciela w szkole
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łosice (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc przy rekrutacji
kontakt przez PUP - 2016-09-11 - Suwałki (podlaskie)

PRACE INTERWENCYJNE - SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (UZUP. 2/2015) - do 2 000 PLN

obługa projektów realizowanych przez kientów firmy w siedzibach firm tych klientów, prowadzenie dokumentacji finansowej, archiwizacja dokumentacji ksiegowej, przygotowywanie zapytań ofertowych, weryfikacja poprawnosci dokumentów, prowadzenie i obsługa raportów kasowych, przygotowywanie prognoz finansowych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Katowice (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Orzech (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Szpachlowanie ścian, wykonywanie remontów balkonów, malowanie ścian - praca na wysokości ( budynki mieszkalne, w tym wieżowce). Konieczne doświadczenie w branży budowlanej oraz uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3m.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK MYJNI - PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Mycie pojazdów samochodowych, obsługa automatycznej myjni bramowej, drobne prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zapoznanie się ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Białośliwie (wielkopolskie)

LABORANT NASIENNICTWA - od 1 850 PLN

W/G ZAKRESU CZYNOSCI
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK RECEPCJI SIŁOWNI - 997,4 PLN

sporządzanie godzinowych i dziennych rozliczeń odbieranych od klientów żetonów, dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń znajdujących się na terenie siłowni, dbanie o czystość i porządek na terenie siłowni, nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem sprzętu sportowego, nadzór nad powierzonym mieniem, dbanie o odpowiednie warunki przechowywania sprzętu oraz prawidłowego funkcjonowania siłowni, pomoc przy organizacji imprez sportowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Turek (wielkopolskie)