Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- STAŻ EFS POWER 106 Zasutowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zasutowo, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Asystent nauczyciela przedszkola- staż EFS POWER 106

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- STAŻ EFS POWER 106

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zasutowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrzesiński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Wojska Polskiego 2, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wrzesiński

Gmina pracodawcy: Września

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Września

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BLACHARZ SAMOCHODOWY (Z) - od 1 850 PLN

Blacharz samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Drzewica (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - do 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Trzebnica (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnejtowarowanieutrzymywanie czystościobsługa klientówsprawdzanie terminów przydatnościodpiek pieczywaoznaczanie towaru etykietamiznajomość HACCAP i BHP
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - KROJCZY - od 1 850 PLN

krojenie tkanin, krojenie pianki, tapicerowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MŁODSZY REFERENT/PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa stanowisk pracy w zakresie powielania dokumentów, obsługa faksu, stemplowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/PILARZ - od 2 000 PLN

Przycinka drzew, gałęzi przy liniach energetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wykonywanie czynności przygotowawczych do zajęc i zabaw, oraz pomaganie dzieciom pod kierunkiem nauczyciela podczas ich przeprowadzania.Wykonywanie zadań zleconych przez nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Oleśnica (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Warszawa (mazowieckie)

INŻYNIER DS. KONFIGURACJI - 6 000 - 20 000 PLN

instalacja, konfiguracja oraz rozwój konkretnych narzędzi, testowanie, budowanie infrastruktury
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż artykułów ogrodniczych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Głudna (mazowieckie)

TAPICER - do 1 850 PLN

Organizowanie stanowiska pracy, tapicerowanie zleconych mebli, obsługa maszyn i urządzeń tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Izdebnik (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WŁÓKNIN I PRZĘDZIN - od 2 050 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji materiałów szwalniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Goleniów (zachodniopomorskie)

DORADCA DO SPRAW NIERUCHOMOŚCI - od 2 000 PLN

Doradca do spraw rynku nieruchomości, podpisywanie umów, wykonywanie telefonów, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SZKLARZ - 997,4 PLN

zgodnier ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT TECHNICZNY - od 1 850 PLN

prace serwisowe
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa administracji, klienta i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Goszczyn (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- PRACE INTERWENCYJNE - od 925 PLN

Konserwacja powierzchni płaskich
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żagań (lubuskie)

PIONKI-LEKARZ WETERYNARII (-30) - od 1 880 PLN

Samodzielne i zespolowe udzielanie pomocy lekarskiej zwierzetom.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wólka Dłużewska (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Rybnik (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 150 PLN

Przewóz ładunków powierzonym środkiem transportu z odpowiedzialnością za pojazd i ładunek.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Łukowisko (lubelskie)

PRACOWNIK BIURA DS. OBSŁUGI DOKUMENTÓW - od 2 000 PLN

Przygotowywanie otrzymanych dokumentów do digitalizacji.Skanowanie dokumentów na skanerze dokumentowym.Odczytywanie dokumentów w systemie do automatycznego zaczytywania danych z faktur AMODIT.Korekta danych zaczytanych do systemu OCR.Identyfikacja faktur kodem kreskowym. Eksport danych do pliku.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Trojanów (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI STOISKA SŁODKIE/SŁONE - od 1 388 PLN

Pracownik obsługi stoiska słodkie/słone w hipermarkecie - praca na 3/4 etatu. Wykładanie i uzupełnianie towaru na półkach, sprawdzanie dat ważności, przyklejanie cen, dbanie o asortyment i porządek na stoisku.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 2 000 PLN

Układanie towarów na półkach sklepowych zgodnie z procedurami i zasadami przyjętymi w sklepie, kontrolowanie etykiet cenowych i terminów przydatności do spożycia, transportowanie towarów wewnątrz sklepu, zgłaszanie kierownikowi braków w towarze i uszkodzeń w opakowaniach, wykonywanie drobnych czynności porządkowych na terenie sklepu i inne zadania pokrewne.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Mikstat (wielkopolskie)

KELNER - do 1 950 PLN

obsługa gosci w restauracjisłoskiej, serwowanie dań
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wadowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni przy przygotowywaniu posiłków, dań obiadowych, garmażeryjnych,
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Gorlice (małopolskie)