Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Rudno kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi młodszymi w czasie zajęć i wycieczek,przygotowywanie i powielanie materiałów dydaktycznych , opieka nad dziećmi w swietlicy

Data publikacji: 2016-08-27

Lokalizacja: Rudno (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rudno, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
opieka nad dziećmi młodszymi w czasie zajęć i wycieczek,przygotowywanie i powielanie materiałów dydaktycznych , opieka nad dziećmi w swietlicy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rudno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubartowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.05.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: STUDIA PODYPLOMOWE - PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA SEKRETARIATU I URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Słowackiego 8, 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubartowski

Gmina pracodawcy: Lubartów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubartów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.08.2016