Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA STAŻ EFS POWER Nowe Miasteczko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowe Miasteczko, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomoc dzieciom w codziennych czynnościach, opieka nad dziećmi

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA STAŻ EFS POWER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Miasteczko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 16.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Adres pracodawcy:
Dworcowa 9, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Adres strony pracodawcy: http://www.wzgorzadalkowskie.pl/

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: fundacja, prowadzenie przedszkola,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, rozkładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Olesno (opolskie)

MONTER - do 3 300 PLN

- Wykonywanie elementarnych prac montażowych (prefabrykacje skrzynek krosowych, prefabrykacje szaf autmatyki); - Wykonywanie prac w zakresie mechaniki (posadowienie skrzynek i szaf obiektowych, montaż czujników i elementów wykonawczych); - Wykonywanie prac w zakresie sieci (instalacja elementów sieci, połączenie sieciowe, montaż układów antenowych).
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z czynnościami z zakresu spraw organizacyjnych i kadrowych tj. obsługa faksu, kserokopiarki, telefonu, komputerowe przepisywanie pism, sporządzanie listy obecności, sporządzanie rozliczeń urlopów wypoczynkowych, zakładanie teczek spraw, zapoznanie z przepisami prawa w zakresie działania PSP, pomoc w przygotowaniu dokumentacji dla archiwum zakładowego.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Zgierz (łódzkie)

obsługa klienta, metkowanie towaru, wycena towaru według faktury, przygotowanie stanowiska mięsnego
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Górki Wielkie (śląskie)

CUKIERNIK-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

produkcja lodów,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wieliczka (małopolskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 1 850 PLN

pomoc przy montażu instalacji elektrycznej niskoprądowej, sieci oraz linii energetycznej
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Łódź (łódzkie)

WYTWARZACZ WŁÓKNIN - 1 850 - 2 300 PLN

Produkcja włóknin, obsługa maszyn i urządzeń do produkcji włóknin.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zgierz (łódzkie)

KOORDYNATOR PRAC BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

KOORDYNOWANIE PRAC NA PLACU BUDOWY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE BUDOWLANE, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY, 3 LATA DOŚWIADCZENIA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Ryki (lubelskie)

SPECJALISTA DS ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - od 1 850 PLN

opracowywanie dokumentów, kontakty z kontrahentami, tłumaczenie dokumentów i inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Rogówko (kujawsko-pomorskie)

FREZER - 2 000 - 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

INSPEKTROR DS. NADZORU TECHNICZNEGO I EKSPLOATACJI POJAZDÓW KOLEJOWYCH - od 1 850 PLN

Kontrola przewoźników ruchu kolejowego i innych uczestników ruchu kolejowego w zakresie spełniania warunków organizacyjnych, technicznych i eksploatacjnych w zakresie ruchu kolejowego. Uczestnictwo w kontrolach Prezesa UTK. Rozpoznawanie miejsc zagrożonych i narażonych na wypadek. Rozpoznawanie miejsc zagrożonych.i narazonych na wypadek. Opracowanie wnioków pokontrolnych, opiniowanie przepisów wewnętrznych, zaradczych z przeprowadzonych kontroli. Współuczestnictwo w sporządzeniu sprawozdań oceny stanu bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DS. PROMOCJI (S) - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń zewnętrznych: drukarka, skaner, aktualnizacja dokumentacji dotyczącej zabytków i miejsc historycznych, przygotowywanie dokumentacji do albumów, folderów, ulotek, prowadzenie kroniki gminnej, gromadzenie dokumentacji fotograficznej, pomoc w przygotowaniu wydarzeń związanych z obchodami Światowych Dni Młodzieży, udział w tworzeniu folderów informacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Skrzyszów (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. prgramu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MURARZ - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI TELEFONICZNEJ - do 1 400 PLN

wykształcenie min. średnie, staż pracy min. 1 rok na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka angielskiego, bardzo dobra obsługa komputera (word, excel), doskonała znajomość obsługi sprzedazowej międzynarodowych platform sprzedaży online, , ukończone kursy sprzedaży NLP lub SANDLER TRAINING, sprzedaż do klientów przez telefon z leadów i zapytań na platformach: alibaba, makePolo, Made-in-China, DHGata, Global Sources, poszukiwanie klientów, tworzenie ofert, zestawień,raportów, kontakt telefonicznt oraz follow up tel. lub emailowy z klientem i zpartnerami spoza Polski w celu doprowadzenia do sprzedaży produktów,
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wołomin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI I ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

PROWADZENIE ROZLICZEŃ Z KLIENTAMI, PODPISYWANIE UMÓW, OBSŁUGA PROCESU PONAGLAJĄCEGO
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Spalice (dolnośląskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, doradztwo techniczne, wykonywanie kalkulacji oraz kosztorysów, wykonywanie ofert, konfiguracja, obsługa sklepu internetowego, obsługa księgowa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac zleconych z serwisu, obsługa samochodu, dbałość o stan techniczny urzadzeń i narzędzi, współpraca z działem obsługi klienta i inne prace zlecone przez przełożonego.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Łobez (zachodniopomorskie)

INŻYNIER KONTROLI JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - od 5 700 PLN

Przygotowanie, przeprowadzanie i raportowanie testów. Pomoc w przygotowaniu dokumentacji systemu w języku Hiszpańskim. Szkolenia dla klientów hiszpańsko-języcznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw, wydawanie potraw, realizowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

pozyskiwanie klientów, negocjacje biznesowe z kontrahentami z Rosji i Ukrainy, budowanie bazy klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Przemyśl (podkarpackie)

ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY - do 1 850 PLN

usługi w terenie, praca przy sieciach elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Chorzów (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Zamość (lubelskie)

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Radomsko (łódzkie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

Nauka obsługi maszyn szwalniczych, podstawy materiałoznawstwa.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

BUKIECIARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Głogów (dolnośląskie)