Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Dziewin kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Asystent nauczyciela

Data publikacji: 2016-08-17

Lokalizacja: Dziewin (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dziewin, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dziewin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.03.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Umiejętność pracy z dziećmi

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, otwartość, komunikatywność, sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bochnia

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Działalność wspomagająca edukację

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.08.2016