Praca ASYSTENT MENEDŻERA Lubawa GASTROMAX Przemysław Grochocki

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na wanny.

Grunwaldzka 20, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
koordynacja zespołu pracowników branży gastronomicznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca nienormowana

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT MENEDŻERA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubawa

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub hotelarskie; umiejętność pracy z zespołem, umiejętność kierowania zespołem

Nazwa pracodawcy: GASTROMAX Przemysław Grochocki

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Nazwisko osoby zgłaszającej: Sławomir Grochocki

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.12.2015

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocnicze prace budowlane
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Fijewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR CNC LUB DO PRZYUCZENIA - do 1 850 PLN

obsługa maszyn sterowanych numerycznie, czytanie rysunków technicznych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MISTRA Michalewski S. - 2016-10-13 - Nowa Wieś (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK - PRACOWNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

prace ogrodnicze i konserwacyjne terenów zieleni
PPHU "Ogród Pod Lupą" Magdalena Skręta - 2016-07-26 - Targowisko Górne (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - BRANŻA BUDOWLANA - do 2 200 PLN

pozyskiwanie klientów z branży budowlanej
AVILA Sp. z o. o. - 2016-02-25 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
Clar System S.A. - 2016-07-25 - Iława (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

toczenie i frezowanie w metalu
AUTO SERWIS"MAR-PAT" Patrycja Bedra - 2016-08-19 - Półwieś (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ - 1 850 - 2 100 PLN

Wystawienie faktur sprzedaży o dokumentów magazynowych, przyjecie surowców oraz pobieranie prób.
BIOFEED SP. Z O.O - 2016-10-19 - Zalewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

sprzątanie obiektu
Karczma Łabędź Wojenkowski Łukasz - 2016-03-11 - Nowa Wieś (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - SPECJALISTA DS SERWISU - 2 500 - 5 000 PLN

Praca wyjazdowa - teren kraju wykonywanie usług serwisowych, napraw gwarancyjnych, montaż wyposażenia.
INDOOR GROUP LTD Sp. z o.o - 2017-01-11 - Kamień Duży (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż towaru, przyjmowanie zapłat za zakupy towaru, odbierania towaru, wykonywanie raportów ze sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - 2 000 - 3 000 PLN

prace murarskie
Zakład Ogólnobudowlany Melka Andrzej - 2016-03-30 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KORYTARZOWY - do 10,5 PLN

sprzątaniu wszystkich pomieszczeń przeznaczonych dla gości hotelu i utrzymywanie czystości w Hotelu, pomoc pokojowym
MIK Małgorzata Grabowska Grand Hotel Tiffi Iława - 2016-06-08 - Iława (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA/ POMOCNIK KUCHARZA - od 2 200 PLN

Przygotowywanie zposiłków. rodzaj umowy: możliwa umowa zlecenie
F.H.U.B. MARTICA Martyna Apcewicz - 2016-03-10 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Diagnostyka, nadzór, konserwacja urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zakładu.
RADEX Poland Sp. z o. o., Sp. Komandytowa - 2016-08-19 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (DZIAŁ MIĘSNY) - od 2 000 PLN

obsługa klienta na dziale mięsnym
Nimes Sp. Z.O.O. - 2017-02-13 - Iława (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - 1 850 - 2 200 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń stolarskich
Ewa-Meble Ewa Imbiorska - 2016-07-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

STANOWISKO DS. KONTA UBEZPIECZONEGO - od 2 000 PLN

- obsługa spraw ubezpieczonychWymagane dokumenty: - CV- list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat- odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej)- kserokopia dokumentu potwierdzającego wymagane niezbędne wykształcenie i pożądane oraz pożądane doświadczenie zawodowe
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Elblągu - 2017-04-12 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SZLIFIERZ - PAKOWACZ - do 1 850 PLN

szlifowanie elementów, pakowanie
Czajka Producent Drzwi i Mebli Sp. Z.O.O. - 2016-05-17 - Iława (warmińsko-mazurskie)

MURARZ-GLAZURNIK - do 1 750 PLN

murowanie, układania glazury oraz terakoty
PPHU "WOBEX-BIS" Woźniak Ryszard - 2015-12-03 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

konserwacja oraz naprawa systemu wentylacyjnego, przeglądy
Qtech Service Partner Sp Z O.O. - 2015-11-26 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - do 2 100 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Karabela-CK" Sp. Z O.O. - 2017-02-02 - Iława (warmińsko-mazurskie)

MONTER - KIEROWCA - do 2 000 PLN

montaż bram garażowych, rolet, wertikali
ŻAL-MET Smulski Andrzej - 2017-03-22 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 2 900 - 3 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów i kontakt z dotychczasowymi - branża wędkarska
Cormo - Fishing Poland A. Deuter i Wspólnicy s.j. - 2017-01-23 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Obowiązki to :--przed i po sezonie prace remontowe domków letniskowych ,--przygotowawcze ,wynoszenie liści , sprzątanie obejścia ośrodka ,-- mycie łodzi ,sprzątanie .-- prace ogrodowe .w sezonie :--dbanie o obejście ośrodka--wydawanie kluczy ,przyjmowanie gości na teren ośrodka--podpisywanie umów czarterowych--wydawanie i odbieranie łodzi ,
Mako Marcin Hoffmann - 2016-02-12 - Makowo (warmińsko-mazurskie)

MALARZ-SZPACHLARZ - do 13 PLN

szpachlowanie, malowanie pomieszczeń (domki jednorodzinne), docieplenia budynków
Usługi Remontowo-Budowlane Tomal - 2017-02-13 - Iława (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ - do 2 200 PLN

nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej (kl. IV-VI)
Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur - 2017-01-12 - Rumienica (warmińsko-mazurskie)

FAKTURZYSTA-KASJER - MAGAZYNIER - do 1 950 PLN

Wystawianie faktur, obsługa klienta
EUROCASH S.A - 2016-06-15 - Nowa Wieś (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 7,5 PLN

sprzedaż art. spożywczo-monopolowych
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "AGA" - 2016-06-06 - Iława (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER BUDOWY - 2 000 - 3 000 PLN

Realizowanie kontraktu, organizowanie i kierowanie robotami budowlanymi w zakresie zleconym przez kierownika budowy, nadzór nad pracą podległych pracowników
Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o - 2016-06-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość