Praca ASYSTENT KSIĘGOWEJ Goleniów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: prace biurowe i księgowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Goleniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: goleniowski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zakładowa 3, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: goleniowski

Gmina pracodawcy: Goleniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Goleniów

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej,obsługa terminala płatniczego,znakowanie i rozkładanie towaów,utrzymanie porzadku.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kutno (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

Poszukiwanie dostawców zagranicznych-Europa Wschodnia, podpisywanie umów handlowych, sporządzanie bazy danych klientów
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Ostrołęka (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

sporządzanie różnego rodzaju dań z zastosowaniem maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Sztum (pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA OBCEGO - od 2 000 PLN

Nauczanie języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Stare Juchy (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

zapoznanie z dokumentacją przedsiębiorczości, nauka, poznanie rodzajów ksiąg rachunkowych. Segregacja i archiwizacja dokumentów. Zapoznanie się z dokumentacja kadrową, zapoznanie przepisów podatkowych, rozliczeń podatkowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Kosakowo (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 150 PLN

przewóz ładunków powierzonym środkiem transportu z odpowiedzialnością za pojazd i ładunek w relacji UE - Rosja, Białoruś
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Łukowisko (lubelskie)

GÓZD 02U/16 - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Klwatka Królewska (mazowieckie)

KROJCZY - od 2 000 PLN

lagowanie, krojenie odzieży z dzianiny
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Świdnik (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Bełżec (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wiewiórów (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY (WN) - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie firmy (koszenie trawy, przycinanie krzewów, odkurzanie hali, drobne naprawy, w okresie zimowym odśnieżanie)
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Chojnik (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-zapoznanie się z organizacją i statutem Stowarzyszenia,-obsługa komputera i urządzeń biurowych,-prowadzenie dokumentacji WZ, KP, KW,-sporządzanie dokumentacji kasowej,-udział w zbiórkach żywności,-udział w programie pomoc unijna POPŻ 2015-2020.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Świebodzin (lubuskie)

KSIĘGOWA/KADROWA - 997,4 PLN

Układanie, kompletowanie, wprowadzanie dok. ksiegowych, obsługa korespondencji, obsługa urządzeń typu komputer, fax, skan, ksero.Wymagania: wykształcenie średnie, zdolność pracy w zespole, dokładność.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wejherowo (pomorskie)

PRAC. BIUROWY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ - od 15,2 PLN

pakowanie produktów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

KIEROWNIK ZMIANY - od 3 500 PLN

- kierowanie pracownikami podczas zmiany - przyjęcie towarów na magazyn- przygowtowywanie towarów do wysyłki, - udział w inwentaryzacjachInformacja o ofercie w sali F, D, A
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

zarządzanie dostawami, przygotowywanie zamówień klientów, analiza rynku, także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zamawianie towaru u chińskich dostawców, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

załadunki, rozładunki towarów, prace magazynowe, dowożenie surowców do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Bogumiłów (łódzkie)

RECEPCJONISTA - STAZ PO WER - 997,4 PLN

umawianie wizyt, obsługa komputera, rejestracja pacjentów, prowadzenie dokumentacji, obsługa recepcji, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Józefosław (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI RZEMIEŚLNICY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

Drobne prace remonotowe, porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Skubarczewo (wielkopolskie)

wykładanie towaru, sprawdzanie towaru, utrzymywanie porządku na sklepie, drukowanie cen, sprawdzanie cen, pomoc klientom
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Chełm (lubelskie)

WOŹNA/Y - od 1 855 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 12,4 PLN

Sprzątanie obiektów przemysłowych w trudnych warunkach, w pobliżu głośno działających maszyn docinających części metalowe.Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie.Umowa zlecenie, około 150 godz./ mies., dyspozycyjność w godz. 6-22.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA KELNER WESELNY - od 2 000 PLN

obsluga sali
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Dobry (warmińsko-mazurskie)