Praca ASYSTENT KIEROWNIKA DZIAŁU SPRZEDAŻY Zielona Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT KIEROWNIKA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg zawodu

Data publikacji: 2016-03-09

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KIEROWNIKA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: kierownik do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu dla osoby wskazanej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik do spraw sprzedaży

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

obsługa pojazdu, zabezpieczenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Chojna (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA Z MOŻLIWOŚCIĄ AWANSU - od 2 000 PLN

aktywne pozyskiwanie klienta, sprzedaż pożyczek gotówkowych,serwis posprzedażowy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gorlice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

obsługa klientadbanie o czystość i porządekrozładunek towaruprzygotowywanie fast foodów
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWNIK SALONU - od 3 200 PLN

Zarządzanie zespołem/rekrutacja, nadzorowanie nad realizacją planów sprzedaży, aktywny udział w sprzedaży, odpowiedzialność za bieżąca analizę wskaźników. Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, Doświadczenie zawodowe 2 lata w zarządzaniu.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Polkowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - od 2 000 PLN

prace w oborze przy obsłudze krów mlecznych i cieląt oraz zadawanie pasz ciągnikiem z wozem paszowym
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Ponikiew Mała (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa i konserwacja samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Miedziana Góra (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (Z) - od 1 850 PLN

prace budowlane, elewacje, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Dąbrówka Gorzycka (małopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 050 PLN

Obsługa komputera i maszyn Canon.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Oleśnica (dolnośląskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

STAŻ - uczestnictwo w pracach realizowanych przez firmę zarówno w obszarze techniczno-projektowym, jaki przy fizycznym wykonywaniu robót budowlano-montażowych, przygotowywanie i kontrolowanie robót budowlanych i instalacyjnych, zamawianie i dostawa materiałów budowlanych, dbanie i nadzorowanie serwisu sprzętów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MALARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

program
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Krasnystaw (lubelskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i porządku w salach chorych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Prudnik (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowsku, uprawnienia na wózki widłowe. Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało: przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie dokumentacji magazynowej, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym towarów, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów. Wysokość wynagrodzenia do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Rybnik (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

staż w Sklepie SpożywczymProgram stażu do zapoznania w pokoju 38
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DS SPRZEDAŻY (S) - 997,4 PLN

Wsparcie sprzedaży produktów, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie ofert handlowych, utrzymywanie stałych relacji z klientami, analiza skuteczności, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI I SEKRETARZE BIURA ZARZĄDU - 997,4 PLN

pomoc przy sporządzaniu pism administracyjnych, przygotowywanie korespondencji do wysyłki oraz archiwizacji dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Kościan (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- KASJER(Z) - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Olszyny (małopolskie)

1363U SERWISANT URZĄDZEŃ AGD - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Radom (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

obsługa pacjentów w rejestracji
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Przysucha (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, ukałdanie towarów, dbanie o należytą ekspozycję i porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

WULKANIZATOR-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wulkanizator-magazynier
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Ksawerów (łódzkie)

przyjmowanie towarów do magazynu na podsatwie dokumentów, układanie towarów, zabezpieczenie towarów przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą, utzrymywanie porządku i czystości w magazynie, wydawanie towarów na podstawie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Lipka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

przygotwanie sali do szkoleniasporządzanie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowejprzygotowanie materiałów dydaktycznych dla kursantówobsługa korespondencji firmowejosobista i telefoniczna obsługa klientadbanie o wizerunek firmyobsługa elektronicznej bazy szkoleniowej
kontakt przez PUP - 2015-05-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - od 2 000 PLN

praca przy przyłączach wodno-kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Kobyłka (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 700 PLN

Pomoc przy cieciu cegły, donoszenie materiałów budowlanych, pomoc przy murowaniu.
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Łódź (łódzkie)