Praca ASYSTENT/KA ZARZĄDU Żywiec Grupa DREWHOME sp. z o.o sp.k.

Stanowisko: ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Bezpośredni kontakt z klientem, budowanie marki firmy, reprezentowanie, pozyskiwanie kontaktów.

Data publikacji: 2016-09-21

Lokalizacja: Żywiec (śląskie)

Pracodawca: Grupa DREWHOME sp. z o.o sp.k.

Komorowskich 29, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Bezpośredni kontakt z klientem, budowanie marki firmy, reprezentowanie, pozyskiwanie kontaktów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żywiec

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera MS Office

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie oraz języki obce, uczciwość, dyspozycyjność.

Nazwa pracodawcy: Grupa DREWHOME sp. z o.o sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV dla pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Komorowskich

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu