Praca ASYSTENT/KA KSIĘGOWEGO Wysogotowo Strassmayr Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

OKRĘŻNA 14, 62-081 Wysogotowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Asystent/ka księgowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/msc.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/KA KSIĘGOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wysogotowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowo Podgórne

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: JĘZYK ANGIELSKI

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Znajomość pakietu MS OFFICE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie - 2 lata

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość zagadnień związanych z VAT, CIT; 2 lata doświadczenia na stanowisku asystenta księgowego; wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse/rachunkowość)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Strassmayr Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: zgłoszenia telefoniczne, kontakt osobisty, e-mail, Godziny : 7.30-15.30

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Tarnowo Podgórne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wysogotowo

Ulica pracodawcy: OKRĘŻNA

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości