Praca ASYSTENT/KA INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ INSTALACYJNO - SANITARNYCH, GAZOWYCH, WODOCIĄGOWYCH, KANALIZACYJNYCH I MELIORACYJNYCH Leszno EUROCONSULT Sp. z o.o.

Aleje Zygmunta Krasińskiego 26, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie raportów dla celów kontrolnych, prezentacji oraz pism, nadzór nad obiegiem dokumentów oraz ich archiwizowanie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2000, 00 zł brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT/KA INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ INSTALACYJNO - SANITARNYCH, GAZOWYCH, WODOCIĄGOWYCH, KANALIZACYJNYCH I MELIORACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód:
inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria sanitarna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe - inżynieria sanitarna (ew. ostatni rok studiów), dobra obsługa komputera - w szczególności programy Word i Excel, dobra organizacja pracy, umiejętność uporządkowania dokumentów, pełna dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: EUROCONSULT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Adres pracodawcy:
64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie