Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Opoczno kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodny z pr stażu

Data publikacji: 2016-06-27

Lokalizacja: Opoczno (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opoczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opoczyński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Armii Krajowej 2a, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TAPICER - 997,4 PLN

Tapicer
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej oraz termicznej surowców i półproduktów, utrzymywanie stanowiska w czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łosice (mazowieckie)

ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

koordynacja transportu, pozyskiwanie kontrachentów, obieg dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Błonie (mazowieckie)

MECHANIK URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych (obsługa układów klimatyzacji)
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Będzymin (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 600 PLN

plewienie i zbór truskawek
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Cianowice (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

składanie zamówień w fabryce w Turcji w języku tureckim, pozyskiwanie klientów w Polsce i dostawców w Turcji, prowadzenie negocjacji handlowych, kontrola magazynu i stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rzgów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW RYNKU KOREAŃSKIEGO - od 3 500 PLN

ospowiedzialność za pomoc przy organizacji spotkań z kontrahentami koreańskimi, aktywne prowadzenie wielotorowego researchu koreańskich gier, odpowiedzialnośc za budwowę dobrego wizerunku platformy sprzedażowej pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kraków (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

Szycie tapicerki meblowej
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Pilnik (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obieranie i krojenie warzyw i owoców, obróbka wstępna mięs i ryb, przygotowywanie półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Stara Wieś (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów,sprzedaż towarów,przyjmowanie towarówWYMAGANIA:wykształcenie średnie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Mirocin (podkarpackie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji i systemu zapisów online. Zabiegi pielęgnacji dłoni i stóp. Utrzymanie urządzeń i stanowiska pracy w czystości i porządku. Wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE BHP - 997,4 PLN

obsługa biura, ewidencja dokumentacji, pomoc przy wystawianiu skierowań do lekarza zakładowego, wykonywanie bieżących prac biurowych, wspomaganie tworzenia dokumentacji BHP, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego dotyczących danego stanowiska pracy, przestrzeganie zasad bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Turek (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż i naprawa instalacji grzewczych i sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Gółkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Pławowice (małopolskie)

FREZER DREWNA - od 1 850 PLN

obróbka drewna, obsługa obrabiarek
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Słupca (wielkopolskie)

TOKARZ W METALU - do 13 PLN

Przygotowanie materiału do obróbki; wykrawianie; toczenie; piłowanie; gwintowanie; szlifowanie w metalu.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Trzebnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw, przygotowanie artykułów do sprzedaży oraz ich eksponowanie i oznaczanie, kontrolowanie jakości artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 06.00 - 20.00.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Porąbka Uszewska (małopolskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLI PRODUKCJI - od 1 850 PLN

kompletowanie dokumentacji,archiwizacja dokumentów,rozliczanie projektów pod katem czasu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gorlice (małopolskie)

SPRZEDAWCA USŁUG FINANSOWYCH - od 1 850 PLN

- obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Radziechowy (śląskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń; zamawianie części zamiennych; wykonywanie okresowych przegladów technicznych;
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Dzierzgoń (pomorskie)

OPERATOR MASZYN CNC DO OBRÓBKI GRANITU - od 3 000 PLN

Obsługuje i konserwuje maszyny do obróbki, ustawia narzędzia w głowicy, nadzoruje pracę narzędzi zamocowanych w głowicy, - przygotowywanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z rysunkiem technicznym lub wzorcem, przygotowywanie narzędzi do pracy);- ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek- ustalanie korekcji poszczególnych narzędzi zamocowanych w głowicy, w zależności od naddatku i innych czynników wpływających na dokładność obróbki;- uruchamianie i zatrzymywanie obrabiarek;- wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i usuwanie drobnych usterek;- posługuje się tablicami pasowań i narzędziami kontrolno-pomiarowymi,- obsługiwanie przyrządów i aparatury pomiarowej do sprawdzania jakości wykonanej obróbki (dokładność kształtów, wymiarów itp.);.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

STARSZY ANALITYK DS. PLANOWANIA FINANSOWEGO I KONTROLINGU - od 9 000 PLN

inicjowanie i koordynowanie procesami budżetowymi oraz prognozowanie procesów występujących pomiędzy firmą a OC EU/EEMA, - analizy finansowe oraz raportowanie, zapewnienie terminowego i dokładnego zbierania, walidacji, konsolidacji oraz analizy informacji finansowych wewnątrz wszystkich oddziałów firmy; - rachunkowość: wykonywanie/utrzymanie działań zamykających na koniec okresu sprawozdawczego w odpowiednich dziedzinach, zawierające koszty świadczeń pracowniczych w celu zapewnienia terminowego i dokładnego raportowania zgodnie z wymogami US GAAP oraz wymogami urzędowymi, - utrzymanie systemów finansowych, terminowe aktualizacje oświadczeń finansowych w dokumentach/systemach/raportach dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów lub zainteresowanych stron zgodnie z wytycznymi i wymaganiami firmy, - usprawnienie procesów oraz systemów finansowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

sporządzanie zaświadczeń,obsługa centrali technicznej, ksera, faksu, bindownicy,prowadzenie dziennika korespondencyjnego sekretariatu,sporządzenie protokołów ze spotkań,przyjmowanie, rejestrowanie korespondencji Urzędu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Bobowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA/DORADCA - od 2 500 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów, profesjonalne doradztwo w zakresie produkcji roślinnej/zwierzęcej. WYMAGANIA: wykształcenie wyższe, obsługa komputera, prawo jazdy kat.B, znajomość z zakresu produkcji rolnej, stosowania nawozów, środków ochrony roślin.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Jarosław (podkarpackie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT.B - od 3 000 PLN

Prowadzenie pojazdów.Załadunek, rozładunek, odprawy celne.
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Mikułowice (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

zamiatanie, odkurzanie, scieranie kurzy; mycie mebli, okien, podłóg, urzadzeń sanitarnych; dbanie o czystość korytarzy, klatek schodowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; opróżnianie koszy na śmieci
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientem hiszpańsko języcznym
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Łódź (łódzkie)