Praca ASYSTENT SERWISANTA SIECI INFORMATYCZNEJ Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-bieżąca konserwacja sprzętu komputerowego-obsługa serwera (pomoc)-nauka obsługi programu "debesis"

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SERWISANTA SIECI INFORMATYCZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: serwisant sprzętu komputerowego

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: serwisant sprzętu komputerowego

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów na trasach międzynarodowych; 10 lat doświadczenia jako kierowca
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Błotnica Strzelecka (opolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

wykonywanie blacharki samochodowej;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Bogatynia (dolnośląskie)

POZOSTALI INŻYNIEROWIE CHEMICY I POKREWNI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-10-01 - Gdańsk (pomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ropczyce (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Sanok (podkarpackie)

STAŻ - INFORMATYK - 997,4 PLN

Staż od pon. do pt. w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

KAMIENIARZ-MONTER - od 1 850 PLN

Cięcie i formowanie kamienia granitowego, wykonywanie nagrobków granitowych. Obrabianie elementów granitowych. Montaż nagrobków.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA / MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

rozwożenie towaru, przymowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wieluń (łódzkie)

MONTER PODZESPOŁÓW ROZRUSZNIKÓW I ALTERNATORÓW (UZUPEŁNIENIE DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

montaż, regenaracja rozruszników i alternatorów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Lubin (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA (DOPOSAZENIE) - od 1 750 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, masaż
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Ujazd (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wojnowo (lubuskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 750 PLN

obsługa mieszałki i łuskarki
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Rataje (wielkopolskie)

CASTER / KOMENTATOR - od 7 975 PLN

- Realizacja kilkunastu TV show na żywo przed kamera. Przygotowanie planu produkcji telewizyjnej na region europejski na sezon 2016-2017. Przygotowanie kilkudziesięciu skryptów komentatorskich. Biegła znajomość języka angielskiego jest wymagana do pracy jako komentator esportowy przed kamerą w komentowaniu wydarzeń esportowych wyłącznie w języku angielskim.- Wynagrodzenie: 7975 zł/brutto. Praca na umowę o dzieło na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Praca w godzinach: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagane umiejętności praktyczne związane z pracą komentatora sportowego, umiejętność współtworzenia planów produkcji telewizyjnej, umiejętności związane z uczestnictwem w wydarzeniach na żywo, umiejętności związane z pracą przed kamera na żywo. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Katowice (śląskie)

INŻYNIER GEODETA - GEODEZJA INŻYNIERYJNO-PRZEMYSŁOWA - od 1 900 PLN

pomiary sytuacyjno-wysokosciowe,opracowywanie wyników pomiarów w programach komputerowych,sporządzanie dokumentacji technicznej do celów prawnych,oraz analiz.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lublin (lubelskie)

MOBILNY DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów w terenie, spotkanie w siedzibie klienta, sporządzanie wniosku kredytowego u klienta.Obsługa bezpośrednia w biurze, sprzedaż kredytów i pożyczek.Umawianie spotkań z obecnymi klientami biura oraz pozyskiwanie nowych klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Gostynin (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 925 PLN

Specjalista do spraw marketingu i handlu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 800 PLN

objazd punktów paczkowych, szkolenie z panelu partnera agentów, weryfikacja wizualizacji punktów, nawiązywanie relacji handlowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

POMOC HYDRAULIKA ( 101 REF. WZN. DO 30 R.Ż.) - od 1 900 PLN

oferta z przeznaczeniem dla osób bezrobotnych do 30 roku życia: montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz c.o., usuwanie awarii sieci wodno-kanalizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Dziecinów (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Warszawa (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrzenioweic
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Niwiska (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA /POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

oferta pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Ugoszcz (pomorskie)

MECHANIK KONSERWATOR - od 2 400 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie biur i hal
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Pyrzowice (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn rolniczych, prace przy bydle, prace polowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Chobot (małopolskie)

MODYSTKA - od 1 850 PLN

Modystka
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kielce (świętokrzyskie)

BRAKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Sierpc (mazowieckie)