Praca ASYSTENT DS.ADMINISTRACYJNYCH Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DS.ADMINISTRACYJNYCH

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: prace administracyjno biurowe

Data publikacji: 2016-08-01

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS.ADMINISTRACYJNYCH

Data zakończenia pracy: 01.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, administracyjne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - do 2 000 PLN

praca na terenie calego kraju, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

opracowywanie wiadomości
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Suwałki (podlaskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Roboty murarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Stara Niedziałka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW (Z) - do 1 850 PLN

tankowanie pojazdów, obsługa klienta, utrzymanie porządku na stanowisku pracy i na zewnątzr budynku
kontakt przez PUP - 2016-12-03 - Łukanowice (małopolskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 997,4 PLN

organizacja i prowadzenie zajęć terapetycznych grupowych i indywidualnych z mieszkańcami zgodnie z programem organizowanie i współorganizowanie imprez okolicznościowych dla mieszkańcówprowadzenie indywidualnych zajęć z mieszkańcamipomoc przy karmienieu mieszkańców
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie; min. 4 lata doświadczenia; umiejętność obsługi maszyn szyjących płaskich słupkowych, ramiennych jedno i wieloigłowych; mile widziana znajomość jęz. niemieckiego, czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn oraz wykonywanie prostych napraw, dobieranie igieł i nici zgodnie z przeznaczeniem; zakres obowiązków: szycie art. tekstylnych, skórzanych, szycie art. z włóknem szklanym; umowa o dzieło; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 14 PLN

Kierowanie ciągnikiem rolniczym z przyczepami. Obsługa ciągnika z komputerem w języku białoruskim
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Sieradz (łódzkie)

MANIKIURZYSTKA - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń znajdujących sie w biurze,wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Bilcza (świętokrzyskie)

ELEKTRYK- KONSERWATOR - od 2 100 PLN

konserwacja, naprawa urządzeń instalacji elektrycznej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Dobra (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Uherce Mineralne (podkarpackie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

oferta stażu:sprawdzanie zgodności towaru z dokumentami, utrzymanie porządku na stanowisku pracym obsługa klientów firmy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Piła (wielkopolskie)

MANAGER DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU - DZIAŁ WTRYSKAREK - od 8 520 PLN

odpowiedzialność za właściwy stan maszyn i urzadzeń, planowanie i koordynowanie pracy w dziale utrzymania ruchu, tworzenie raportów i analiz dotyczących usterek maszyn i urzadzeń; kontakt z klientem zagranicznym oraz z Zarządem w j.koreańskim; doświadczenie: min.3 lata pracy na st.Managera w firmie polsko-koreańskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Strzelce Opolskie (opolskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

szycie bielizny
kontakt przez PUP - 2015-10-26 - Głowno (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

stawianie ścianek i sufitów z płyt GK, szpachlowanie, malowanie, układanie płytek, paneli - praca na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Sitnica (małopolskie)

STARSZY KIEROWNIK W MOLD SHOP - od 18 000 PLN

Zarządzanie pracą działu Mold Shop; raportowanie o postępach do kwatery głównej w Korei
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wronki (wielkopolskie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Brodnica Górna (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami i regulaminami:1.Przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i p.poż,2.Poznanie i przyswojenie zasad organizacji stanowiska pracy pod kątem zasad HACCP, BHP i p.poż.,3.Instruktaż stanowiskowy,4.Zapoznanie się ze sprzętem oraz narzędziami obsługiwanymi na stanowiskuPrzechowywanie surowców, półproduktów i wyrobów:1.Sprawdzenie terminu przydatności do spożycia poszczególnych produktów,2.Zabezpieczenie surowców i wyrobów gotowych przed zepsuciem przy wykorzystaniu aparatury chłodniczej. Kontrola temperatur urządzeń chłodniczychUtrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz sprzętu używanego w kuchni. Utrzymanie czystości pomieszczeń kuchennych i zaplecza:1.Mycie oraz czyszczenie środkami myjącymi przy użyciu zmywarki, wyparzarki oraz mycie ręczne.2.Zmywanie talerzy, sztućców, sosjerek, zmywanie narzędzi kuchennych: chochle, noże, deski, pojemniki itp., zmywanie naczyń: garnki , patelnie, miski.3.Utrzymanie maszyn i mebli kuchennych w należytej czystości.4.Mycie pomieszczeń kuchennych i zaplecza.Przygotowywanie półproduktów. Obróbka artykułów spożywczych:1.Wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej oraz termicznej surowców i półproduktów2.Mycie, obieranie, krojenie, dzielenie na części artykułów spożywczych: warzywa, mięsa, sery, sosy, smażenie na urządzeniach gazowych i elektronicznych.3.Przygotowywanie artykułów przy pomocy krajalnicy, mikseraPomoc przy przygotowywaniu dań:1.Przygotowywanie sałatek, sosów2.Panierowanie, obsmażanie, gotowanie: warzyw, jarzyn, mięs.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Borkowo (pomorskie)

STAŻ POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Namysłów (opolskie)

OPIEKUNKA - od 1 925 PLN

Wykonywanie czynności koniecznych do utrzymania porządku i wyglądu mieszkańców. Codzienne wykonywanie toalet u mieszkańców. Dopilnowanie aby mieszkańcy w odpowiednich porach spożywali posiłki. Uczestniczenie w terapi zajęciowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ruja (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

-prowadzenie ewidencji przychodów w podatku zryczałtowanym,-prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów,-prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów podatku VAT,-sporządzanie deklaracji VAT, PIT, sprawozdań GUS,-obsługa programu księgowego CDN, VARICO, IPS, Płatnik,-obsługa kadr (akta osobowe pracowników, umowy o pracę, świadectwa pracy, ewidencja pracy, listy płac)
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Kraków (małopolskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Straszęcin (podkarpackie)

ASYSTENT SZEFA - od 1 850 PLN

Organizacja pracy biura, obsługa spotkań biurowych, sporządzanie projektów pism, koordynacja obiegu dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, obsługa telefoniczna biura.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Siedlce (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Praca w kuchni, przygotowywanie posiłków. Praca na terenie bazaru TOMEX.
BAR POD BRZÓZKAMI " PRZYSMAK" S.C. - 2015-12-23 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - od 3 500 PLN

Obsługa, sprzedaż na portalu aukcyjnym allegro, współpraca z działem marketingu przy tworzeniu kompanii promocyjnych, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami, w tym chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)