Praca ASYSTENT DO SPRAW SPRZEDAŻY I ZAKUPU Tarnowskie Góry MI YO MI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, raportowanie, rozliczanie, minitorowanie rynku sprzedaży i oczekiwań klientów, kontrola zakupu towarów, dbałość o dostępność towarów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW SPRZEDAŻY I ZAKUPU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 21.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: chiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: min. 2 lata na podobnym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
MI YO MI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie z pup

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży