Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Żywiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Kancelaria ekonomiczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK TECHNICZNYC - WIERTACZ - od 2 000 PLN

Pomoc przy obsłudze maszyny wiertniczej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Bruśnik (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY MIENIA - od 13 PLN

ochrona powierzonego mienia (osiedla, biurowce i powierzchie magazynowe) na terenie Warszawy
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Warszawa (mazowieckie)

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH - od 2 800 PLN

Koordynowanie i wsparcie pracowników tymczasowych, praca przy maszynach w ruchu przy linii montażowej
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

wykształcenie średnie, wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, obsługa wtryskarki, pracodawca gwarantuje przeszkolenie w zakresie obsługi maszyny
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Skalmierzyce (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - od 4 200 PLN

- Segregacja i wstępne sprawdzenie poczty przychodzącej oraz faktur, - Skanowania faktur do systemu operacyjnego, - Kontrola jakości i ilości zeskanowanych faktur, - Archiwizacja faktur papierowych, - Ciągłe ulepszanie procesów.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wrocław (dolnośląskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń do wulkanizacji opon, obsługa klienta. Świadczenie usług wulkanizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2014-11-03 - Płock (mazowieckie)

GG/ KELNER (STAŻ RPO) E3/3 - 997,4 PLN

Zgodny z wnioskiempraca od wtorku do soboty w godz. 16.00 - 14.00 oraz 13.00 - 21.00
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca w branzu spozywczo-przemysłowej
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wieruszów (łódzkie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

PRACE KONSERWATORSKIE NA TRENIE PLACÓWKI, UTRZYMANIE ZIELENI;
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

LABORANT - 997,4 PLN

Laborant
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KOPACZ-MELIORANT - od 2 000 PLN

Odmulanie dna rowów melioracyjnych, koszenie porostów, czyszczenie przepustów, koszenie trawy z poboczy.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Dragacz (kujawsko-pomorskie)

WOŹNA - 997,4 PLN

porządkowanie sal zajęć dla dzieci, kącików zabaw, zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Łobżenica (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I OŚWIATY - od 1 850 PLN

prowadzenie kadr i spraw związanych z oświatą
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łubnice (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 080 PLN

odbiór i dostawa paczek, reklamacja od klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Biała Podlaska (lubelskie)

OPERATOR SUSZARNI DO TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

przygotowanie płyt do suszenia i ich obróbka, ustawianie odpowiednich parametrów do wygrzewania elementów z tworzyw sztucznych, umieszczanie elementów w suszarni, suszenie ich, sprawdzanie postępu suszenia, wyciąganie elementów z suszarni, przechowywanie do dalszej obróbki
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Bochnia (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - 997,4 PLN

Obsługa ekploatacyjna koparki oraz koparko-ładowarki.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Płock (mazowieckie)

HANDLOWIEC - do 1 750 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/pracodawcy_przedsiebiorcy/refundacja_kosztow_wyposazenia_lub_doposazenia_stanowisk_pracy.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie wyższe techniczne lub marketing, zarządzanie, reklama; doświadczenie roczne na podobnym stanowisku; prawo jazdy kat.B lub uprawnienia sternika motorowodnego, żeglarza (praca w sklepie żeglarskim)- mile widziane; zaawansowana znaj. jęz. angielskiego, sprzedaż towarów i usług bezpośrednio i przez internet, obsługa sklepu internetowego, kontakt z klientem, obsługa kasy fisklanej, sprzedaż i zamawianie towaru, przygotowywanie ofert handlowych; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Gliwice (śląskie)

OBSŁUGA RECEPCJI/ MARKETING - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji, przygotowanie ofert handlowych, rozliczanie kasy, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz towarów na terenie całego kraju, dbałość o stan techniczny pojazdu oraz bezpieczeństwo ładunku.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK SPUSTOWY SZKLIWA SODOWEGO - (IŁOWA) - od 1 850 PLN

Kontrola i nadzór nad procesem formowania szkliwa sodowego
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

sprzedaż artykułów w sklepie fakturowanieobsługa kasy fiskalnejsprzątanie stanowiska pracy- codziennezaopatrzenie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

oferta stazu: nauka regulacji podzespołó w rowerze, nauka obsługi programu fakturującego
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ANALITYK DS. WERYFIKACJI DANYCH - od 4 333,33 PLN

Pozyskiwanie i analiza informacji na temat firm i instytucji na podstawie źródeł w języku angielskim i w oparciu o źródła w językach lokalnych (turecki), tłumaczenia informacji z języka lokalnego na język angielski, tworzenie profili klientów w oparciu o metodologię KYC; identyfikacja i weryfikacja brakujących danych; zlecanie prac zespołowi kontaktu z klientem w celu pozyskaniadanych niedostępnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

- założenie detalu do obrabiarki;- uruchomienie maszyny i obróbka według zadanego programu;- zdjęcie detalu po wykonaniu obróbki;- pomiary
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)