Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Tomaszów Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: prace księgowe

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK SEKRETARIATU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Sierpc (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie gminy Biała Piska, Pomoc osobom strszym
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA NOCNY - od 1 900 PLN

Praca w trakcie nocy, przyjmowanie rezerwacji, meldowabnie gości, prowadzenie obsługi recepcji, udzielanie informacji gościom, przygotowywanie śniadań, sprzątanie ogólne części wspólych hostelu, dbanie o porządek, sporządzanie raportów dobowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łódź (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 900 PLN

Zabiegi z zakresu fizykoterapii (laser, lampy itp.), zakresu kinezyterapii (masaże, ćwiczenia itp.)
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Podegrodzie (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

naprawy pojazdów samochodowych, ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Nieporaz (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

plewienie, praca w polu, utrzymanie porządku w szkółce
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mników (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; 5-6 miesięcy doświadczenia; doświadczenie na stan. operatora wtryskarki; zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej, obsługa wtryskarki, wirówki, maszyn do montażu detali: OP, maszyn do oklejania taśmą magnetyczną; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gliwice (śląskie)

OGRODNIK SZKÓŁKARZ - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:- zapoznanie się z asortymentem krzewów i roślin ozdobnych,-nauka przygotowywania podłoża w zależności od rodzaju roślin,-nauka pielęgnowania roślin,-nauka sadzenia roślin,-nauka odpowiedniego podlewania ,- nauka odpowiedniego nawożenia.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Trójca (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

przygotowywanie posiłków typu fast food
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Nowe Kotlice (świętokrzyskie)

REFERENT ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - od 3 000 PLN

pozyskiwanie klienta arabskojęzycznego, kontakt i opieka z klientem, negocjowanie cen zakupu towrów na rynku arabskim, finalizacja transakcji zakupowych , kontakt z firmami spedycyjnymi na rynku arabskim
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Rzeszów (podkarpackie)

MŁODSZY WARTOWNIK - od 1 850 PLN

dozorowanie terenu pensjonatu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

zapoznanie się z asortymentem towarowym, zasadmi przyjmowania i magazynowania, czuwanie nad stanem zapasów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 100 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami, w tym wietnamskimi, zgodnie z poleceniami przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zduńska Wola (łódzkie)

KASJER W ZAKŁADZIE PRACY - od 2 300 PLN

obsługa klienta wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Września (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 600 PLN

Prace polowe
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Topolin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM Art. 49
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Długie (lubuskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie konfekcji damskiej z dzianiny. Umiejętność obsługi maszyn: overlock, stebnówka, dwuigłówka- wymagana umiejętność obsługi dwóch maszyn. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy (ze świadectwami pracy).
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

PIONKI-SPRZEDAWCA (-30) - od 1 850 PLN

_Obsluga klientów sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Pionki (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

docieplenia budynków
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Bodzów (lubuskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - do 1 850 PLN

Prowadzenie pełenej księgowości
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż pieczywa i innych artykułów spożywczych, zamawianie towaru, przygotowanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bolków (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie tynków na starych budynkach z uwzglednieniem gzymsów,boni, pilastrów robionych tradycyjnymi metodami
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Kruszów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe, wykształcenie zawodowe, osoba do przyuczenia,
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Cegły (wielkopolskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 750 PLN

prace porządkowe w lesie,wycinka drzew
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kaszuny (warmińsko-mazurskie)