Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI/STAŻ Wilków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wilków, powiat: opolski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: prowadzenie rejestrów, wydawanie zaświadczeń

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI/STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wilków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność do zapisywania, organizowania, przechowywania i wyszukiwania informacji, umiejętność pracy w zespole, znajomość podstawowych programów komputerowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 11 PLN

Osoba do obierania warzyw i owoców.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego i terminala sieci komórkowej, inne obowiązki związane z pracą sprzedawcy, dbałość o czystość miejsca pracy, zamawianie i wycena towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Sosnowiec (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Racławiczki (opolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Ząbki (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bieruń (śląskie)

PRACOWNIK DROGOWYU/BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, prace drogowe
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Wysoka (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, obiadów, zup, surówek, sałatek, napojów typu kawa i herbata, pomoc w wypieku chleba, różnego rodzaju ciast i przekąsek, obsługa urządzeń gastronomicznych, pomoc w wydawaniu posiłków, utrzymywanie pomieszczeń w czystości;
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

naprawa i montaż instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Miechów (małopolskie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

obsługa recepcji gabinetu kosmetycnego, odbieranie telefonów, umawianie wizyt, organizacja czasu pracy w gabinecie, obsługa klientów, utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO DO 3,5 TON - od 1 850 PLN

Załadunek i wyładunek towaru; przewóz rzeczy.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Owiesno (dolnośląskie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

pracownik księgowości
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Rostarzewo (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 860 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Namysłów (opolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

- Przygotowywanie samochodu do jazdy - ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem, rozmieszczeniem i zamocowaniem ładunku, sprawdzanie zapięcia burt skrzyni ładunkowej, połączenia naczepy z pojazdem ciągnącym;sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą: prawidłowości działania kierunkowskazów, sygnału dźwiękowego, oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego samochodu i naczepy, stanu ogumienia, wyposażenia samochodu w trójkąt ostrzegawczy i gaśnicę, sprawdzanie działania hamulców samochodu i przyczepy oraz ciśnienia powietrza w zbiorniku, stanu oleju w silniku i płynu w chłodnicy; dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz przewożonego ładunku przez rygorystyczne przestrzeganie ""Prawa o ruchu drogowym"", ze szczególnym zwracaniem uwagi na przepisy ruchu drogowego, znaki i sygnały drogowe, warunki jazdy, stan techniczny pojazdu; prowadzenie dokumentacji jazdy.- Wymagana znajomość języka Rosyjskiego, Ukraińskiego jest wymagana do jazdy na terenie: Ukraina, Rosia, Białoruś.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice - Baza + praca na terenie UE, Ukraina, Rosia, Białoruś.- Godziny pracy zgodnie z Rozporządzeniem WE561/2006 (zgodnie z czasem pracy kierowców). Wymagane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w transporcie międzynarodowym - kierowca ciągnika siodłowego. Wymagana karta do tachografu cyfrowego. Wymagane umiejętności: wytrzymałość na trud monotonnej długiej jazdy autostradowej; dobra orientacja w sieci autostrad; znajomość przepisów ruchu drogowego w państwach europejskich, Rosji, Ukrainy, Białorusi. Wymagana zaawansowana (B1) znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Wymagana zaawansowana (C1) znajomość języka Rosyjskiego, Ukraińskiego w mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Katowice (śląskie)

KUCHARZ/STAŻ - 997,4 PLN

przygotowywanie dań typu fast-food
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Poniatowa (lubelskie)

SPECJALISTA DO NAUKI MEDYTACJI BUDDYJSKIEJ - od 2 200 PLN

Nauczanie medytacji buddyjskiej.Możliwość zakwaterowania + wyżywienie
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Giemzów (łódzkie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

prace związane z bieżacym utrzymanie budynku
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Sygneczów (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kierowca - kraj i UE
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Stargard (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

sporządzanie wniosków o refundację kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników młodocianych, sporządzanie raportów kasowych, sporządzanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji handlowej z klientami, realizacja zamówień towarowych, kontakt z klientami wietnamskojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Zapewnienie bezpieczeństwa, higieny, opieki i innych potrzeb mieszkańców domu pomocy przy wykonywaniu czynności dnia codziennego, mobilizowanie podpoiecznych do aktywnego spędzania czasu wolnego
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Burzenin (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK COT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sławno (zachodniopomorskie)

kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Lubomierz (dolnośląskie)