Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - racbhunkowym. Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie: minimum średnie ekonomiczne.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy zgłosić się osobiście do swojego doradcy klienta po skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

przyjmowanie, magazynowanie, utrzymywanie, wydawanie towarów przy pomocy wózka widłowego wraz z dbaniem o jego stan techniczny
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Maruszów (mazowieckie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - do 2 000 PLN

odbiór elementów od maszyny, szlifowanie elementów, pakowanie, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 12 PLN

Wykształcenie zawodowe, kierunek: elektromechanik, mile widziane doświadczenie, doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera, ważnymi atutami są: zdolności manualne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Charakterystyka pracy: montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach, sprawdzanie prawidłowego działania układów elektrycznych w samochodzie, wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych. Kontakt e-mailowy z pracodawcą: biuro (at) stawowy.com.pl
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Rybnik (śląskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

instalacje sanitarne, wodno - kanalizacyjne, centralne ogrzewanie,
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Marzęcice (warmińsko-mazurskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - TECHNIK PRAC BIUROWYCH (UMOWA NR 3/ RPO WSL/2017) - do 2 000 PLN

kompleksowa obsługa klientów, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-kompletowaniu i tworzeniu materiałów szkoleniowych-przygotowywaniu i organizowaniu projektów szkoleniowych-administrowaniu internetowaj platforny szkoleniowej
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Sopot (pomorskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

serwis oraz konserwacja urządzeń i systemów wentylacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Myślenice (małopolskie)

OSOBA SPRZATAJACA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości obiektu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Zielona Góra (lubuskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. CE - od 2 000 PLN

Kierowca kat. CE - trasy międzynarodowe (UE, Szwajcaria). Przewóz towaru, załadunek, rozładunek, usuwanie drobnych awarii, wypełnianie dokumentów przewozowych, zabezpieczanie ładunku podczas transportu, okresowe kontrole techniczne dot. terminów badań pojazdu, sporadycznie przewóz materiałów niebezpiecznych/833203.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Kożuchów (lubuskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 200 PLN

montaż izolacji zewnętrznych ścian budynków, montaż izolacji termicznych, montaż i demontaż różnych elementów, obsługa maszyn i urządzeń do nakładania zapraw, wykonywanie elementów wykończeniowych elewacji
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Piaseczno (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

sprawowanie opieki nad pacjentami
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jarcewo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

Ciencie i polerowanie elementów granitowych i marmurowych
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Głogówek (opolskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

kontrola osób i pojazdów przekraczających bramę firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Dzwola (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - do 1 850 PLN

obsługa programu księgowego, ewidencjonowanie i księgowanie faktur, przygotowywanie raportów i zestawień, sporządzanie deklaracji PIT, VAT
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KASJER - HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

współpraca z kontrahentami chińskimi, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Piaseczno (mazowieckie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

DZIEWIARZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn dziewiarskich
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12,5 PLN

przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów, obsługa klientów restauracji, przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Lubochnia Dworska (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, posługiwanie się narzędziami i przyrządami, tace, wózki kelnerskie, obsługa maszyn i urzadzęń znajdujących sie w części gastronomicznej, obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych, proponowanie nowych wyrobów kulinarnych i napojów.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Mielec (podkarpackie)

sprzedaż w sklepie mięsnym, przyjmowanie towaru, sprzątanie w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

REFERENT (KANCELARIA, KADRY) - 997,4 PLN

Obsługa interesantów w Kancelarii, przyjmowanie dokumentów, udzielanie podstawowych informacji związanych z funkcjonowaniem PUP. Ewidencjonowanie korespondencji wpływającej do Urzędu oraz jej rozdział zgodnie z dekretacją. Ewidencjonowanie listów w książce nadawczej. Roznoszenie korespondencji zadekretowanej. Obsługa wagi pocztowej. Zapoznanie się i obsługa w podstawowym zakresie programu SYRIUSZ. Obsługa programu Talgos. Zapoznanie się z dokumentacją dot. naborów na wolne stanowiska urzędnicze. Obsługa ksero.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gdynia (pomorskie)

MŁODSZY TESTER OPROGRAMOWANIA - od 2 058 PLN

Przeprowadzanie testów opartych na przygotowanych wcześniej scenariuszach. Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji. Utrzymanie istniejącego oprogramowania. Przeglądanie i weryfikacja kodu, testów oraz wyników prac członków zespołów. Pomoc w przygotowywaniu partestów wdrożeniowych w ramach tworzonego oprogramowania.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Częstochowa (śląskie)