Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - racbhunkowym. Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie: minimum średnie ekonomiczne.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy zgłosić się osobiście do swojego doradcy klienta po skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Technik administarcji (staż)
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Tychy (śląskie)

INŻYNIER SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

sprzedanie ofert handlowych, prowadzenie negocjajcji, utzrymywanie kontaktu z klientem tworzenie ofert opartych na czytaniu i tworzeniu rysunków technicznych, schematów
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Łódź (łódzkie)

625U - BRUKARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK KUCHNI / SPRZĄTACZKA RPO - od 1 850 PLN

utrzymywanie porządku i czystości w kuchni i w przedszkolu; przygotowywanie i wydawanie posiłków, oraz sprzątanie po nich, kontrolowanie ilości i jakości posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU - 2 300 - 2 500 PLN

1. Opieka nad dziećmi.2. Prowadzenie i przygotowywanie zajęć edukacyjnych.3. Realizacja planu współpracy z rodzicami.4. Utrzymanie porządku w placówce.5. Przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK KIEROWCY - od 1 850 PLN

Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku towarów.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 16 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Białystok (podlaskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

produkcja i wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zduńska Wola (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace remontowe w budynku i na zewnątrz. Prace porządkowe, pielęgnacja trawników, w okresie zimowym odśnieżanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Podhorce (lubelskie)

OBRÓBKA DREWNA / PRACE ŚLUSARSKIE - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kupimierz (świętokrzyskie)

CUKIERNIK - do 2 500 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie na stanowisku cukiernika; samodzielność; zaangażowanie w pracę; Zakres obowiązków: produkowanie i dekorowanie wyrobów cukierniczych; dbanie o jakość wyrobów; praca w porze nocnej; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPAWACZ-159 - od 1 850 PLN

spawanie elementów i podzespołów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Namysłów (opolskie)

SEKRETARKA - od 1 900 PLN

obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno- biurowy
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kuryłówka (podkarpackie)

MENADŻER DS. PROCESÓW KSIĘGOWYCH - od 20 000 PLN

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - współpracę i uczestnictwo w ekspertyzach procesów od zamówienia do płatności w strategiach długoterminowych z regionalnymi i współpracującymi firmami -wprowadzanie i utrzymanie efektywnej obsługi procesów -współpracę z pozostałymi członkami zespołu zarządzającego -analizę wydajności podczas stopniowego wzrostu i proponowanie działań naprawczych - zarządzanie relacjami z firmami obsługującymi w wymaganym zakresie - zarządzanie rygorystyczną kontrolą nad procesami od zamówienia do płatności w ramach firm obsługujących by zapewnić zgodność ze standardami, integralność danych, itp. - wprowadzanie inicjatyw doskonalących procesy dla wszystkich firm obsługujących w obszarze odpowiedzialności menadżera -zapewnienie wsparcia w zakresie procesów operacyjnych oraz innych pilnych projektów - przyczynienie się do ciągłego doskonalenia poprzez przedstawianie pomysłów i stosowanie wszelkich uzgodnionych zmian w procesach
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzątanie powierzchni biur, sal obsługi klienta na placówkach Poczty Polskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gorlice (małopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

wykonywanie projektów, opracowanie planów zagospodarowania do projektów, opracowywanie profili, uczestnictwo w narodadach, przygotowywanie wniosków i pism do urzędów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Poznań (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Warszawa (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 2 000 PLN

Znajomość języków obcych wymagana jest w celu komunikowania się ze spedytorami innych zagranicznych firm w Europie, kontrahentami z którymi współpracuje firma
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Łęgowo (lubuskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Sanok (podkarpackie)

TYNKARZ - od 925 PLN

tynkowanie, malowanie, szpachlowanie, sprzatanie , proste prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Rzeszów (podkarpackie)