Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- STAŻ EFS POWER II Września kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
asystent nauczyciela przedszkola- staż EFS POWER II

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- STAŻ EFS POWER II

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Września

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrzesiński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Wojska Polskiego 2, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wrzesiński

Gmina pracodawcy: Września

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Września

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - zapoznanie z regulaminem pracy, rejonem podlegającym utrzymaniu w czystości w zakresie obowiązków i uprawnień - sprzątanie sal lekcyjnych, zamiatanie korytarzy, klatki schodowej - utrzymanie w czystości sanitariów - mycie podłóg w budynku szkoły, mycie okien - utrzymanie porządku wokół budynku szkoły - wydawanie posiłków w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Przyborów (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 200 PLN

sprzątanie pomieszczeń szkolnych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Zagórze (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

pr stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Przedbórz (łódzkie)

KROJCZY-SZWACZ-38 D - od 1 850 PLN

wycinanie pasów do produkcji worków big mag
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Śmiałowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI PRZY UPRAWACH ROLNYCH, SZKLARNIOWYCH I PRZETWÓRSTWIE OWOCÓW I WARZYW - do 1 850 PLN

Wykształcenie podstawowe; min. rok udokumentowanego doświadczenia przy pracach szklarniowych; bardzo dobry stan zdrowia, sprawność manualna, brak nałogów; zakres obowiązków: praca przy uprawie warzyw i owoców, krojenie owoców warzyw do sałatek; umowa zlecenie; miejsce pracy: Paczyna; możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym;
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Paczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Zabrze (śląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Kosmetyka pielęgnacyjna twarzy, zabiegi złuszczające, manicure, pedicure, pielęgnacja okolicy oka, dezynfekcja, sterylizacja, stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA-KONSULTANT - od 2 000 PLN

sprzedaż, obsługa klienta w salonie Polkomtel
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Obowiązki związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SORTOWACZ - do 2 000 PLN

sortowanie opału, pakowanie i przygotowywanie do załadunku
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Pieńsk (dolnośląskie)

471S RECEPCJONISTA - od 925 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Radom (mazowieckie)

REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

NAUKA: OBSŁUGI KOMPUTERA, WYSTAWIANIA I KSIĘGOWANIA FAKTUR, NADZORU NAD POPRAWNOŚCIĄ OBIEGU DOKUMENTÓW.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Konin (wielkopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 2 800 PLN

remont i konserwacja urzadzeń
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Luboń (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

- uprzątnięcie terenu firmy,- proste czynności budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta, wizualizacja sklepu, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA(NR 7883) - od 1 850 PLN

REALIZACJA WYZNACZONYCH CELI, MIŁA APARYCJA, UMIEJĘTNOŚĆ W ZESPOLE,
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PILARZ KAMIENIA - do 1 850 PLN

obsługa piły do cięcia kamienia
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Dłużyna Dolna (dolnośląskie)

OPERATOR SUSZARNI DO TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

przygotowanie płyt do suszenia i ich obróbka, ustawianie odpowiednich parametrów do wygrzewania elementów z tworzyw sztucznych, umieszczanie elementów w suszarni, suszenie ich, sprawdzanie postępu suszenia, wyciąganie elementów z suszarni, przechowywanie do dalszej obróbki
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Bochnia (małopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Zgierz (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

Wykonywanie napraw układów silnikowych, diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych, montaż i demontaż części.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Włodawa (lubelskie)

KSIĘGOWY - od 4 200 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kawcze (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 925 PLN

Zakres pracy technika dentystycznego
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Dziekanów Polski (mazowieckie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

ewidencja kartotek pacjentów ambulatoryjnych, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie dokumentacji, sporządzanie różnego rodzaju raportów, zestawień, statystyk
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 184 PLN

Prace ogólnobudowlane, murowanie, tynkowanie, wykonywanie elewacji budynków, układanie glazury i terakoty
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Stronie Śląskie (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa komputera, skanera, kodów EAN, drukarki etykiet oraz terminala kart płatniczych, profesjonalna obsługa klienta oraz finalizacja zakupu (sprzedaż towaru, wystawienie paragonu/faktury, korekty dokkumentów), zamawianie towaru, przyjmowanie oraz ekspozycja, reklamacje oraz zwrot towaru, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Rawicz (wielkopolskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

Produkcja galanterii drzewnej
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Głogówek (opolskie)