Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Słupca kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- księgowanie dokumentów do KPiR,- sprawdzanie poprawności dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,- sporządzanie deklaracji ewidencji VAT,- sporządzanie dowodów wewnętrznych,- sporządzanie not korygujących,- zapoznanie z przepisami prawa podatkowego,- zapoznanie się z przepisami p.poż. i BHP.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: sumienność, punktualność, odpowiedziałność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Działalność rachunkowo-księgowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - do 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Chorzów (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z mechaniką pojazdową, w tym m.in. diagnostyki komputerowej, bieżących napraw i wymian, podstawowych przeglądów, testów podzespołów samochodowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Zaklików (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wysyłanie zamówień sprzedaż internetowa
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

pomocnik murarza / nabór staż powyżej 50 r.ż. RPO
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chechło Pierwsze (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu FP
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Stare Kurowo (lubuskie)

DYREKTOR TECHNICZNY - od 1 850 PLN

Kontrola realizacji projektów w automatyzacji procesów przemysłowych. Organizacja procesu przygotowania i montażu projektu. Kontakty z klientami z terenu Unii, Ukrainay i Rosji. Przygotowywanie ofert, faktur oraz przekazywanie dokumentacji do księgowości.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Przemyśl (podkarpackie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

- dobieranie materiałów drzewnych bukowych do obróbki ze względu na wymaganą przez klientów jakość produkowanych ramiączek odzieżowych, desek, chlebaków, innych wyrobów galanterii drzewnej,- obsługiwanie pilarek stolarskich taśmowych i tarczowych oraz pilarek tarczowych poprzecznych i wyrzynarek lub prace pomocnicze przy tych obrabiarkach,- obsługiwanie strugarek wyrówniarek, frezarek dolno- i górnowrzecionowych, wczepiarek, wiertarek i prace pomocnicze,- obsługiwanie szlifierek,- ocenianie stanu technicznego narzędzi w przypadku ich stępienia lub awaryjnego zużycia,- wykonywanie innych prac koniecznych w procesie technologicznym np. prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Gorlice (małopolskie)

KELNER(KA)/BARMEN(KA) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie kawy, herbaty, zimnych napojów, przygotowywanie deserów lodowych, obsługa terminala, kasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Bielawa (dolnośląskie)

LABORANT - od 2 000 PLN

pobieranie próbek mieszanki betonowej, badanie betonów, badanie kruszyw i gruntów (badania geologiczne oraz geotechniczne).
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Poznań (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Rościszewo (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY DPP ALG - od 1 850 PLN

pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kobylec (wielkopolskie)

DORADCA - od 2 200 PLN

Sprzedaż produktów finansowych, realizacja planów sprzedażowych, profesjonalna obsługa klienta, obsługa kasowo-dysponencka, aktywne pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Bełchatów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w pzygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Milówka (śląskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 2 400 PLN

Zawieranie umów transportowych obsługa giełdy transportowej, utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami zagranicznymi oraz przewoźnikamim.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Rozogi (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - od 1 900 PLN

Praca przy wyrobie ciast.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Gdynia (pomorskie)

PRACA FIZYCZNA POLEGAJĄCA NA UKŁADANIU GLAZURY I UKŁADANIU KAFELEK - do 2 500 PLN

Glazurnik- układanie glazury i kafelek według zleceń w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Miejsce pracy: Wrocław i cały kraj.Kontakt z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Obsługa klienta; doświadczenie zawodowe mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kępno (wielkopolskie)

REFERENT - SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z pracą w sekretariacie i obsługą urządzeń biurowych, obsługa konferencji, służbowych spotkań przełożonego.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie z przepisami i regulacjami, zapoznanie ze stanowiskiem pracy, obsługa urządzeń techniki biurowej, obsługa interesantów biura, obsługa centrali telefonicznej, sporządzanie dokumentów, wyszukiwanie informacji w internecie, orgaznizacja planu dnia przełożonego.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Rumia (pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tczew (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 500 PLN

Czynności pomocnicze przy murowaniu, tynkowaniu, zbrojeniach, montaż rusztowań, rozładowanie dostaw materiałów, sporządzanie zaprawy, betonu, wykonywanie wykopów, równanie gruntów, czyszczenie i przygotowanie miejsc dla innych robotników. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław i okolice; umowa zlecenia, 168 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godz. 9-17.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót ogólnobudowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed