Praca ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia obsługa klientów w salonie, przeprowadzanie jazd próbnych, obsługa programów CRM i DMS

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 25.04.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach przyznawania refundacji części kosztów poniesionych z tytułu wynagrodzenia oraz składek na ubezpieczenia społeczne skierowanego bezrobotnego do 30 r.ż. Skierowane mogą zostać osoby bezrobotne, objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a (i) posiadające meldunek stały lub tymczasowy na terenie Bydgoszczy lub Powiatu Bydgoskiego;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem do zatrudnienia osoby do 30 roku życia ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - 997,4 PLN

Sprzątanie pomieszczeń niemedycznych, sprzątanie pomieszczeń medycznych, zabiegowych,pomieszczeń administracyjnych,sprzątanie sal pacjentów.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Kutno (łódzkie)

F-PRACOWNIK GOSPODARCZY W PIEKARNI - od 1 850 PLN

krojenie chleba, przygotowanie do ekspozycji, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Chojnów (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

sporządzanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kłodzko (dolnośląskie)

FRYZJER - STYLISTA K/M - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Prace naprawcze w serwisie samochodowym
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Słupca (wielkopolskie)

SALOWA - od 925 PLN

Dbanie o czystoś na salach
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Puławy (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Gawrych Ruda (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ - od 2 300 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie wyższe; umiejętności obsługi komputera; uprawnienia prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe 3 lata na w/w stanowisku; znajomość języka ukraińskiego oraz języka rosyjskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: poszukiwanie nowych klientów na rynku ukraińskim i polskim, przygotowywanie ofert w języku ukraińskim, rosyjskim i polskim, odbywanie podróży służbowych w Polsce i na Ukrainie, kontaktowanie się z klientami z rynku Europy Wschodniej. Miejsce wykonywanie pracy Polska, Teren Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Miastko (pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Utrzymanie w ciągłej sprawności oraz gotowości do wyjazdu pojazdu. Wykorzystywanie go zgodnie z przeznaczeniem.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kazuń Nowy (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 100 PLN

Tynkowanie ścian, Malowanie ścian, Tynkowanie maszynowe, tynkowanie ręczne
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Łomianki (mazowieckie)

LIDER DS. TESTOWAŃ TECHNICZNYCH - od 9 300 PLN

Planowanie i koordynacja testów systemów technicznych; tworzenie raportów i monitorowanie statusu testów; kontakt z zespołem hinduskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Zabierzów (małopolskie)

GONIEC - od 1 850 PLN

przynoszenie i roznoszenie korespondencji do instytucji oraz osób prywatnych
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Żuromin (mazowieckie)

LISTONOSZ PIESZY KOSZALIN - od 2 150 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, zbieranie i aktualizacja danych dotyczacych rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

skierowanie do pracy, dowód osobisty
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Żuromin (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, uprawnienia spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Tarchały Wielkie (wielkopolskie)

Świadczenie usług transportowych na terenie UE, przewóz towarów na zlecenie firm spedycyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

MAGAZYNIER-PAKOWACZ (30-) - od 2 100 PLN

Przepakowywanie produktów, sortowanie zawartości paczek i ładunków, przygotowywanie produktów do magazynowania.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Szerzyny (małopolskie)

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, ZAMAWIANIE TOWARU, WYEKSPONOWANIE TOWARU, SPRAWDZANIE TOWARU, SPRZEDAŻ TOWARU, SPRAWDZANIE POD KĄTEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM, UZUPEŁNIANIE TOWARU I WYDAWANIE TOWARU.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Opoczno (łódzkie)

MURARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie i organizacja stanowiska pracy tj. przygotowanie miejsca na położenie materiałów budowlanych, ustawianie rusztowań i pomostów, zamontowanie urządzeń do transportu materiału (wciągarki ręczne lub elektryczne); ustawienie oprzyrządowania do murowania (lekkiej konstrukcji drewnianej pomagającej wyznaczyć poziom i pion wykonywanego fragmentu budowli); ustalenie zgodnie z projektem i przygotowanie własciwej zaprawy murarskiej przez dobranie odpowiednich składników i wymieszanie ich, co wiąże się z obsługą mieszarek, betoniarek, układanie na zaprawie kamieni, cegieł, elementów prefabrykowanych i wiązanie ich ze sobą wg wskazań projektu technicznego od fundamentów, ścian pełnych, ścian z otworami okiennymi, drzwiowymi itp.; kontrola stawiania muru przy pomocy pionu, poziomicy; wykonywanie zbrojeń - montowanie belek stalowych stropów, a także zbrojeń nadproży okiennych i drzwiowych, ustawianie i mocowanie ościeżnic drzwiowych i okiennych, osadzanie parapetów okiennych, wykonywanie przewodów kominowych i wentylacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Łysinin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Przygotowanie stanowiska pracy;2. Przyjmowanie dostaw towarów;3. Obsługa drukarki fiskalnej i programu sprzedaży;4. Przygotowanie produktów do sprzedaży;5. Bezpośrednia obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Miedźno (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego, obsługa codzienna pojazdu, dbanie o powierzony ładunek do przewozu
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Kąkolewo (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ślemień (śląskie)

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 1 850 PLN

opieka nad osobami niepełnosprawnym oraz zaburzonymi psychicznie
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Przeworsk (podkarpackie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

Przygotowanie elementów do montażu mebli, składanie montowanie mebli przy użyciu prostych narzędzi i maszyn, przygotowanie akcesoriów i okuć
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Bieżuń (mazowieckie)