Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Pieńsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pieńsk, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-nauka obsługi urządzeń biurowych,-zapoznanie z bankowymi systemami operacyjnymi oraz z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi,-nauka obsługi oprogramowania bankowego,-nauka obsługi programu pocztowego,-nauka weryfikacji poprawności wprowadzonych dokumentów do systemu bankowego ( tzw. poczta wyjścia),-nauka przygotowywania korespondencji,-nauka archiwizowania dowodów księgowych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pieńsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgorzelecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: zgorzelecki

Gmina pracodawcy: Zgorzelec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgorzelec

Ulica pracodawcy: Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

wykonywanie mebli, drzwi, schodów wraz z montażem u klienta, układanie parkietów; doświadczenie jakko pomocnik stolarza
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zimna Wódka (opolskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

kompleksowe wykonanieinstalacji elektrycznych w obiektach budowlanych, układanie instalacji podtynkowych i nadtynkowych, wykonywanie prac przygotowawczych, trasowanie instalacji, ptzygotowanie tras przewodów, układanie przewodów, mocowanie sprzętu elektronicznego, opisywanie, oznaczanie osprzętu elektrycznego, badania odbiorcze instalacji, pomiary pomontazowe, umiejętność zastosowania nowych technologii, inteligentynch instalacji automatyki budynkowej, inteligentnych systemów sterowania domem
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Białystok (podlaskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

montowanie stelaży meblowych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/HANDLOWIEC - od 12 PLN

Praca przy telefonie, rozmowy telefoniczne z klientami. Utrzymywanie kontaktow ze stałymi klientami oraz zdobywanie nowych kontrahentów, sprzedaz książek
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

obsługa klienta w aptece
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Remont budynku komunalnego Runowo 41 - remont dachu i elewacja budynku oraz remont kapitalny lokalu mieszkalnego Stabunity 1
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

realizacja zleceń dostaw na terenie UE, obsługa dokumentów CMR
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Piaseczno (mazowieckie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Brukarza
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Tyszowce (lubelskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Słupsk (pomorskie)

KIEROWCA - od 2 800 PLN

praca na patrolach interwecyjnych, obsługa alarmów, rozmowy z klientami
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

eksponowanie towaru na półkach w sklepie, wystawiane cen na towary, obsługa kasy fiskalnej,pomoc przy sporządzaniu dokumentów kasowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kielce (świętokrzyskie)

KOORDYNATOR EVENTÓW - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów, wystawców, koordynacja kontaktu z wystawcami, koordynacja pracy podczas eventu
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łuków (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 8,5 PLN

Rozkładanie i przeliczanie towaru z palet dystrybucji. Po kontroli ponowne zlożenie i zabezpieczenie nośnika
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa komputera, poczty elektronicznej, ksero itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Bytom (śląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Masłowice (zachodniopomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż , konserwacja, wymiana , naprawa urządzeń sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Słupca (wielkopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

Przyjęcie towaru, rozładunek towaru, paletowanie, czynności porządkowe w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Rusiec (łódzkie)

STAŻYSTA W WYDZIALE MIENIA GMINNEGO I ROLNICTWA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Cieszyn (śląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - do 1 850 PLN

Montaż instalacji elektrycznych. Praca na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Żmigródek (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Poznanie asortymentu, sprawdzanie wartości towarów, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Sierpc (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - UMPI/16/0044/W57 - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Witnica (lubuskie)

SPRZEDAWCA- STAŻ EFS POWER 106 - 997,4 PLN

Sprzedawca- staż EFS POWER
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Września (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed